Pri autonehode zomrela detská seriálová hviezda!

Pri autonehode zomrela detská seriálová hviezda! Zdroj: ISIFA
Mal len päť mesiacov, keď z neho rodičia urobili budúcu televíznu hviezdu. So svojimi súrodencami uspeli na kastingu do seriálu, ktorý sa nakrúcal nepretržite osem rokov od roku 1999. Súrodenecké puto ale navždy pretrhla desivá nehoda.

Meno Lorenzo Brino slovenským divákom asi veľa nepovie. V USA bol ale seriál s názvom 7th Heaven, teda Siedme nebo, pred 20 rokmi veľmi populárny. Žiarili v ňom štvorčatá Brinovci, jedným z nich bol tragicky zosnulý Lorenzo, píše portál TMZ.com.

Len 21-ročný Lorenzo zomrel pri autonehode. Zo zatiaľ nezistených príčin stratil kontrolu nad riadením svojej Toyoty Camry a s autom narazil v rýchlosti do stĺpu. Vo vozidle bol sám.

Takto žiarili dvaja zo štyroch súrodencov v populárnom seriáli:

Nehoda sa stala už v pondelok nadránom, no až teraz polícia potvrdila meno obete. Mladého herca oplakávajú nielen fanúšikovia, no najmä jeho rodina. Krásne a dojímavé vyznanie napísala na sociálnu sieť jeho sestra, jedna zo štvorčiat, Myrinda Brino. "Povedať, že si bol požehnaním, by bolo slabé. Priniesol si svetlo do toľkých životov, stihol si toho toľko počas svojho krátkeho života. Mala som to privilégium vyrastať s tebou počas totálne divokých 21 rokov. Ľúbim ťa teraz a budem ľúbiť navždy," napísala užialená sestra zosnulého.

Zdroj: tmz.com/instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

15:00 Fórky, vtipky XXVIII.
15:25 NAŠI IV.
16:00 NAŠI IV.
15:05 Simpsonovci VIII.
15:35 Simpsonovci VIII.
16:05 Simpsonovci VIII.
15:00 Kosti XI.
15:55 Vražedné čísla V.
16:45 Prvé oddelenie II.
15:05 Ruby z dúhy I.
15:25 Strážca vesmíru Roger
15:35 Zabi nudu!
14:55 Za hranici
16:45 Red Dog - psí legenda
18:30 Je prostě báječná