Angelina Jolie: Moje dcéry bojujú po operácii o PREŽITIE!

11.03.2020 22:02 Topstar.sk Showbiznis

Angelina Jolie: Moje dcéry bojujú po operácii o PREŽITIE!

Archívna reportáž
embed kód
Herečka prežíva náročné obdobie. Okrem toho, že si zaumienila znovuotvoriť proces zverenia starostlivosti o deti výhradne do jej rúk, dve z jej detí sa pasujú s vážnymi zdravotnými problémami.

Verejnosť sa túto informáciu dozvedela priamo od Angeliny Jolie. Herečka a matka šiestich detí sa o tom, ako prežíva ich utrpenie zdôverila v liste pre Time.com. „Posledné dva mesiace sme spolu s mojou najstaršou dcérou Zaharou strávili na chirurgickom oddelení a posledné dni som zas sledovala jej mladšiu sestru, ako ide pod nôž kvôli operácii bedra,“ začína svoje vyznanie.

„Vedia, že o tom píšem, pretože rešpektujem ich súkromie. Spolu sme sa o tom porozprávali a podporili ma v tom, aby som to zverejnila,“ vysvetľuje dôvody svojho váhania a pochybností. Práve 13-ročná biologická dcéra Shiloh mala podstúpiť bolestivú operáciu bedra.

Angelina Jolie so svojimi deťmi:

​Angelina v liste opisuje ako sa sestry Zahara a Shiloh o seba vzájomne starali v čase, keď prechádzali náročnou rekonvalescenciou. Všetko ostatné išlo na vedľajšiu koľaj a jedna pre druhú bola prioritou číslo jedna. „Rozumejú, že si prechádzajú zdravotnými problémami a bojujú o prežitie, proces uzdravovania je niečo, na čo môžu byť pyšné,“ povedala hrdá mama.

​Keďže sa v ostatných dňoch oslavoval po celom svete sviatok žien, tento moment Angelina využila na metaforu pre silu a starostlivosť o druhých, ktorou sú ženy od útleho veku obdarené. „Takže, moje želanie v tento deň je, aby sme si vážili dievčatá. Starali sa o ne. A uvedomili si, že keď dospejú v silné a zdravé ženy, o to viac budú schopné odovzdať ich vlastným rodinám a celej spoločnosti,“ zamyslela sa Angelina.

Zdroj: time.com/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

22:35 Za sklom
00:05 Spackané plastické operácie III.
01:05 Bez servítky
22:30 Atlas mrakov
01:55 Simpsonovci XXIX.
02:10 Simpsonovci XXX.
22:50 Hawaii 5.0 X.
23:50 Myšlienky vraha
00:50 Myšlienky vraha
23:20 Tom a Lili
23:30 Arthur a Minimojovia
23:55 Najmenší slon na svete
22:20 Expendables: Postradatelní 3
00:30 Jedna mezi oči
01:55 Svobodní se závazky