Terminátor ukázal svoju pravú tvár. TÝMTO šokoval svojich zamestnacov!

10.03.2020 09:47 Topstar.sk Showbiznis

Terminátor ukázal svoju pravú tvár. TÝMTO šokoval svojich zamestnacov!

Archívna reportáž
embed kód
Arnold Schwarzenegger (72) sa teda nezdá! Oceľový muž, predstaviteľ kultového Terminátora, nosí pod hordou svalov veľké srdce a lásku k zvieratám. To však v Hollywoode nie je zas taká rarita. Ale „Arnie“ to opäť posunul o level vyššie.

Na svojom profile na sociálnej sieti pravidelne obšťastňuje svojich fanúšikov fotkami zo súkromia, aj z verejného života. Najnovšie sa pochválil celkom kurióznym videom.

Nie každý vie, že ikona bodybuildingu a bývalý guvernér Kalifornie v jednom, má svoju vlastnú firmu s doplnkami výživy pre športovcov. A keďže sa Arnie prezentuje ako milovník zvierat, priestory jeho firmy sú otvorené aj pre domácich miláčikov. Na západe nič zvláštne.

S Arnolodom sa stretla aj naša ikona fitness:

No ak by niekto čakal, že Arnold vlastní veľkého pitbulla, poprípade tigra alebo inú šelmu, je na omyle. Tento akčný drsňák je hrdým majiteľom labradora Gustáva, somárika Lulu a mini poníka Whiskey.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

This time I brought LuLu too.

Príspevok, ktorý zdieľa Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger),

A práve somárika nedávno doviedol do priestorov firmy, držiac ho na štýlovej fialovej vôdzke. Video ihneď vzbudilo u fanúšikov mnoho pozitívnych ohlasov. „Tak fajn, ale povedz nám, koľko mŕtvych ťahov zvládne Lulu?“ narážal žartom jeden fanúšik na kondíciu somárika. Ďalší trefne podotkol: „Keby som bol milionár, tiež si do kancelárie donesiem svojho koňa.“

„Tentokrát som priniesol už aj Lulu,“ komentuje video Arnie. Takže je evidentné, že táto záľuba už má svoju minulosť, a nie je to prvýkrát čo Arnie takto príjemne uvoľnil atmosféru v priestoroch jeho firmy.

Zdroj: Facebook/Instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

14:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
16:30 PRESTRETÉ
17:30 NOVINY
15:35 POLICAJTI V AKCII
16:30 Simpsonovci IX.
17:00 Simpsonovci IX.
15:50 C.S.I.: Kriminálka Miami III.
16:50 Súdna sieň
18:00 Súdna sieň
15:50 Dážďovečky
16:00 Pat a Mat
16:10 Ocko hrdina
14:55 Kamkoliv půjdeš
16:50 Život ryb
18:30 Životy svatých 1/2