Obľúbená herečka (33) sa zasnúbila, rodičia jej sobáš nechcú POVOLIŤ!

Obľúbená herečka (33) sa zasnúbila, rodičia jej sobáš nechcú POVOLIŤ! Zdroj: Instagram/AB
Niekdajšia detská hviezda, ktorá žiarila nielen v seriáloch, ale mala dokonca aj vlastnú šou, skončila neslávne. Slávu, ale zrejme najmä život pod drobnohľadom verejnosti, 33-ročná Amanda Bynes neuniesla a pomerne skoro začala holdovať alkoholu a drogám.

Amande Bynes po niekoľkých škandáloch, keď dokonca obvinila vlastného otca zo zneužívania, diagnostikovali bipolárnu poruchu. Absolvovala aj liečenia, no bez trvalejšieho úspechu.

Minulý rok šokovala, keď si dala tetovanie na tvár, čím si v podstate zavrela dvere pred návratom do šoubiznisu. Teraz prišla s niečím ešte vážnejším, píše portál TMZ.com.

Pozrite si Amandu ako dieťa v úlohe sudkyne v jej zlatých časoch:

Podľa jej posledných príspevkov na Instagrame sa totiž zamilovala. A zrejme to nebude len také vzplanutie, pochválila sa zásnubným prsteňom a svadba je vraj istá vec. Šťastný snúbenec Paul Michael vraj kúpil prstienok cez internet za 49 dolárov, ako ho okomentovali niektorí Amandiny fanúšikovia fotku. Chodia spolu pár mesiacov a bývalá herečka tvrdí, že sú už vyše roka "čistí".

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Amanda Bynes (@amandabynesreal),

To si ale rozhodne nemyslia jej rodičia. Jej matka, ktorá je Amandinou súdom stanovenou poručníčkou, má v tomto prípade rozhodujúce slovo a dcérine zasnúbenie neodobrila. Bez jej požehnania nemôže spraviť Amanda žiadny krok, ku ktorému je potrebný úradný úkon. Údajne "nie je v jej najlepšom záujme, že vôbec spoznala Paula", nieto žeby si ho ešte vzala.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Conservatorship

Príspevok, ktorý zdieľa Amanda Bynes (@amandabynesreal),

Amanda ale aktuálne pridala na Instagram video, kde hovorí o svojom zámere otvoriť prípad poručníctva na súde, nakoľko nevidí dôvod, aby pokračovalo. Nezabudla poďakovať fanúšikom za podporu, ktorú jej celú dobu prejavujú.

Zdroj: tmz.com/instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

16:05 Mama, ožeň ma!
17:30 NOVINY
18:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:50 Kutyil s.r.o.
17:45 Kutyil s.r.o.
18:40 Kutyil s.r.o.
16:20 Vražedné čísla VI.
17:10 Vtierka Castle II.
18:05 Súdna sieň
16:45 Okido I.
17:00 Rapotáčik 2
17:05 Rozprávanie o víle Amálke
16:55 Půlnoční láska
18:35 Příšerky z vesmíru
20:15 Vlčí volání