Meghan a Harry môžu na kráľovský biznis zabudnúť! ZÁKAZ priamo od kráľovnej!

Meghan a Harry môžu na kráľovský biznis zabudnúť! ZÁKAZ priamo od kráľovnej!

Archívna reportáž
embed kód
Po správe o “Megxite” zo začiatku tohto roka sa javilo, že si Meghan a Harry našli svoj smer a kráľovské výhody k úspešnému životu mimo paláca nepotrebujú. Celkom tak to ale nie je, lebo ťažiť chceli práve z toho "kráľovského", teda zo slova "royal".

Podnikavý párik si už dávnejšie založil úspešný instagamový profil, a neskôr aj vlastnú značku s názvom “Sussex Royal”. Predaj predmetov s touto značkou mal byť ich biznis plán.

Napriek množstvu podporovateľov, sú odídenci z kráľovskej rodiny stále tŕňom v oku širokej verejnosti a zdá sa, že aj samotnej Alžbety, kráľovnej matky. Tá sa rozhodla, že vnukovi jeho nový život mimo kráľovskej rodiny neuľahčí.

Termín si stanovili na koniec marca:

Podľa portálu Daily Mail sa rozhodla pritvrdiť a vnukovi a jeho manželke zakázala používať slovo “Royal” v názve ich značky. A to práve v čase, keď sa snažili získať ochrannú známku.

Pod touto hlavičkou plánovali ponúkať širokú paletu produktov od oblečenia, cez knihy až po charitatívne aktivity. Vybudovanie značky a založenie web stránky ich stalo nemalé peniaze, a tak nie je prekvapením, že napriek zákazu slovo “Royal” v názve značky ešte stále figuruje.  

Iste je už ale obom jasne, ze sa s týmto, v marketingu iste čarovným, slovíčkom budú musieť rozlúčiť. Ako už avizovali, stane sa tak čoskoro. "Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu nemajú v úmysle používať SussexRoyal' na žiadnom území po jari 2020," vyjadrila sa hovorkyňa páru. Podľa zdrojov blízkych Meghan, vojvodkyňa je veľmi schopná marketérka a tak sa zrejme svet čoskoro dozvie, aká značka túto stratu nahradí.

Zdroj: dailymail.co.uk/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

16:05 Mama, ožeň ma!
17:30 NOVINY
18:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:00 Simpsonovci IX.
16:25 Simpsonovci IX.
16:50 Kutyil s.r.o.
15:25 Kosti XI.
16:20 Vražedné čísla VI.
17:10 Vtierka Castle II.
16:00 Krtko
16:35 Macko Uško
16:45 Okido I.
15:05 On je fakt boží!
16:55 Půlnoční láska
18:35 Příšerky z vesmíru