Do Meghan si kopol ešte aj jej otec! TAKTO ju urazil!

Do Meghan si kopol ešte aj jej otec! TAKTO ju urazil!

Archívna reportáž
embed kód
Nemajú to jednoduché. Meghan a Harry spravili rozhodnutie, ktoré otriasa britskou monarchiou. Kým iní o príslušnosti ku korune len snívajú, tento pár sa rozhodol od nej oslobodiť.

Dalo sa čakať, že rozhodnutie Harryho a Meghan otrasie nielen monarchiou, ale aj verejnosťou. Briti si na svojej kráľovskej tradícii veľmi zakladajú.

V sobotu vydala Buckinghamský palác vyhlásenie, podľa ktorého Harrymu a Meghan odoberajú titul "kráľovská výsosť", nebudú viac dostávať peniaze daňových poplatníkov, naopak, musia značnú časť vrátiť, a napokon, prestávajú reprezentovať aj samotnú kráľovnú.

Hoci na svojom Instagrame potom vojvodovia zo Sussexu zverejnili aj list od Alžbety II., v ktorom im vyjadruje plnú podporu, aj tak neustále čelia obrovskej kritike. Vyjadril sa dokonca aj otec Meghan, Thomas Markle, píše portál Daily Mail. "Robia si z kráľovskej rodiny obchod s korunou," povedal pre Channel 5 s tým, že podľa neho to spravila pre peniaze. "Zahodila to, o čom sníva každé dievča," dodal.

Povedal aj to, že sa za ich správanie hanbí: "Toto nie je dievča, ktoré som vychoval". Pravdou je, že Meghan príliš nevychovával, keďže rodinu opustil. Bývalá herečka s ním nechce mať nič spoločné, iste aj preto, čo všetko už o nej médiám narozprával.

Zdroj: dailymail.co.uk/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

21:30 Hriešny tanec
23:35 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých
00:20 Myšlienky vraha III.
22:55 Tvrďas 2
00:50 Teória spokojnosti I.
01:40 NA CHALUPE
22:55 Dokázaná nevina
23:45 Plastický chirurg z Beverly Hills II.
00:40 POLICAJTI V AKCII
22:55 Okido I.
23:05 Jahôdka a jej kamaráti I.
23:30 Arthur a Minimojovia
22:15 Parker
00:10 Jasmíniny slzy
01:45 24 hodin života