The Rock zverejnil najhoršiu správu! Zavládol smútok

The Rock zverejnil najhoršiu správu! Zavládol smútok

Archívna reportáž
embed kód
Dwayne Johnson, známy ako The Rock, patrí medzi najlepšie platených hollywoodskych hercov. Má nielen dokonalé telo, ale aj večný úsmev na tvári, a vraj aj dobré srdce, ako tvrdia jeho priatelia a kolegovia. Teraz sa mu ale zrejme rozbilo na tisíc kúskov.

Ešte jedna vec zdobí tohto sympatického obra. Miluje svoju rodinu, stará sa s láskou o manželku, deti, a vždy hovoril s láskou a hrdosťou aj o svojom otcovi.

O to zdrvujúcejšia je pre neho nepochybne jeho smrť, ktorú zverejnil zväz World Wrestling Entertainment. Zápasník Rocky Johnson patril medzi legendy svojho športu, zomrel vo veku 75 rokov. Dwayne si jeho život uctil silným statusom na Instagrame.

Dwayne Johnson bol v minulosti zvolený za najsexi muža planéty:

K videu, na ktorom je jeden z Rockyho zápasov, a kde vidno aj mladučkého Dwaynea, pridal slová, ktoré svedčia o obrovskej úcte a láske k otcovi."Chlapec, ktorého si vychoval k tomu, aby bol vždy hrdý na našu kultúru a na to, kým je. Chlapec, ktorého si vychoval s tou najväčšou láskou. Intenzívna práca, tvrdá ruka. Zbožňujúci chlapec, ktorý chcel poznať len tvoje najväčšie kvality," vyznal sa v úvode žialiaci The Rock.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

I love you. You broke color barriers, became a ring legend and trail blazed your way thru this world. I was the boy sitting in the seats, watching and adoring you, my hero from afar. The boy you raised to always be proud of our cultures and proud of who and what I am. The boy you raised with the toughest of love. The intense work. The hard hand. The adoring boy who wanted to know only your best qualities. Who then grew to become a man realizing you had other deeply complicated sides that needed to be held and understood. Son to father. Man to man. That’s when my adoration turned to respect. And my empathy turned to gratitude. Grateful that you gave me life. Grateful you gave me life’s invaluable lessons. Dad, I wish I had one more shot to tell you, I love you, before you crossed over to the other side. But you were ripped away from me so fast without warning. Gone in an instant and no coming back. Im in pain. But we both know it’s just pain and it’ll pass. Now I’ll carry your mana and work ethic with me, as it’s time to move on because I have my family to feed and work to accomplish. Finally, I want you to rest your trailblazing soul, Soulman. Pain free, regret free, satisfied and at ease. You lived a very full, very hard, barrier breaking life and left it all in the ring. I love you dad and I’ll always be your proud and grateful son. Go rest high. #ripsoulman #rockyjohnson ?

Príspevok, ktorý zdieľa therock (@therock),

"Oci, želám si, aby som mal ešte jednu možnosť povedať ti, že ťa milujem, kým si prešiel na druhý breh. Ale bol si odo mňa odtrhnutý bez varovania tak rýchlo. Okamžitý odchod bez návratu. Cítim bolesť," naznačil Dwayne, že smrť otca bola zrejme rýchla, hoci presnú príčinu smrti zatiaľ nezverejnili.

Zdroj: wwe.com/instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

21:30 Hriešny tanec
23:35 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých
00:20 Myšlienky vraha III.
20:25 Úsvit planéty opíc
22:55 Tvrďas 2
00:50 Teória spokojnosti I.
21:00 Dr. House VI.
21:50 Slnečno, sem-tam vraždy I.
22:50 TIPOS INFO
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:15 Fakjů pane učiteli 2
22:15 Parker
00:10 Jasmíniny slzy