Kráľovná Alžbeta neudržala slzy na verejnosti! Čo ju rozplakalo?!

Kráľovná Alžbeta neudržala slzy na verejnosti! Čo ju rozplakalo?!

Archívna reportáž
embed kód
Kráľovná Alžbeta II. je absolútne dokonalým monarchom, čo sa týka dodržiavania protokolu a etikety. Silné emócie prejavuje len veľmi zriedkavo, obvykle ju zdobí decentný úsmev. Tentokrát ale neudržala slzy.

Kráľovnej Alžbete II. sa len výnimočne stane, že u nej niečo vyvolá také emócie, aby ich nedokázala potlačiť na decentnú, či priam neviditeľnú mieru. 

Uplynulý týždeň sa zúčastnila Spomienkového dňa, ktorý je venovaný pamiatke vojakom padlým v prvej svetovej vojne, píše portál The Mirror. Počas ceremónie bola evidentne pohnutá a keď sa držali dve minúty ticha, kráľovnej sa po líci skotúľala slza.

Dojatá kráľovná si zrejme spomenula na svoju vlastnú službu vlasti, keď počas druhej svetovej vojny narukovala ako vodička sanitky a videla mnohé obete.

Na balkóne pri nej stáli Kate Middleton a Camilla Parker-Bowles, princovia Charles, William a Harry kládli vence. Kate si dojatie jej veličenstva všimla a ponúkla pomoc, ktorú kráľovná slušne odmietla. Spomienkovej udalosti sa zúčastnili všetci najvyšší predstavitelia Veľkej Británie.

Zdroj: mirror.co.uk/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

20:35 PRÁZDNINY
21:40 DELUKSE
00:15 Vražedné čísla IV.
20:25 Bezpečný prístav
01:05 Profesionáli
02:10 Panelák VIII.
21:00 Dr. House II.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
22:55 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
21:05 Okido I.
21:25 Bob staviteľ
21:35 Krtko
20:15 Dobrodruh Flynn
22:10 Daddy Cool
01:30 S tváří anděla