Zoznámte sa, Verešovej prsia! Andrea ukázala, muži šalejú!

Zoznámte sa, Verešovej prsia! Andrea ukázala, muži šalejú!

Archívna reportáž
embed kód
Andrea Verešová je nepochybne jedna z najkrajších Miss v našich končinách. Čo je ale prekvapivé, že za 20 rokov sa nič nezmenilo, ba priam naopak. Andrea akoby bola stále krajšia, hoci aj s pomocou odborníkov.

Andrea Verešová má fantastické fyzické danosti a dobre to vie. Jej Instagram je prehliadkou jej tela, hoci obvykle, zrejme pre vyváženie, nezabúda pridať aj nejaký výrok na zamyslenie.

Neraz už ukázala aj partie, ktoré sa zväčša na verejnosti neodhaľujú. Reč pritom nie je o erotických fotkách v Evinom rúchu vo vani spred mnohých rokov. 

Verešovú sa presadila v modelingu aj napriek hraničnej výške:

​Andrea, ktorá o necelý rok oslávi štyridsiatku, ešte stále rada provokuje. Najnovšie pridala na svoj Instagram fotky z dovolenky na Maldivách. Začala nenápadne, fotky s deťmi, fotky v plavkách, klasika. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

?☀️?

Príspevok, ktorý zdieľa Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial),

Potom sa ale rozhodla, že svojich mužských fanúšikov poteší ešte viac. Hoci oblečená, rovnako dobre to ani nemuselo byť, biely top totiž tak presvital, že na predstavu o Andreiných prsiach už nebolo treba ani veľa fantázie.

Perfektne tvarované silikóny zaujali a komplimenty sa hrnuli. Desiatky mužov by si iste radi vymenili miesto s Andreiným manželom, čo niektorí naznačili aj v komentároch. No obdiv vyjadrilo aj pár žien, napríklad aj herečka Karin Haydu, ktorá napísala: "Neskutočne krásna žena si ty". A s tým sa nedá nesúhlasiť.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

21:40 NA HRANE
22:35 SEDEM
23:30 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých
20:25 Vodný svet
23:05 V mene kráľa 3: Sila medailónu
00:55 Profesionáli VIII.
21:50 C.S.I.: Kriminálka Miami I.
22:55 TIPOS INFO
23:00 Spravodlivosť v krvi X.
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam VIII.
22:55 Okido I.
22:25 Země zatracených
00:10 Potížísta
01:50 REC