Princezná Beatrice sa okamžite po svadbe stane macochou

Princezná Beatrice sa okamžite po svadbe stane macochou Zdroj: Facebook/Royal Family
Už budúci rok sa bude konať ďalšia veľkolepá kráľovská svadba. Princezná Beatrice si zoberie miliardára Edoarda Mozziho. Ten má z predošlého vzťahu trojročného syna Christophera, ktorý žije prevažne s otcom.

​Princezná Beatrice sa po svadbe s miliardárom stane macochou trojročného Christophera, ktorého má Edoardo Mozzi s architektou Darou Huang. Tá žije striedavo v Londýne a Hongkongu, a aj preto zostáva Chris u otca v britskej metropole.

"Edo je jedným z najlepších otcov. Zapája sa do výchovy syna a venuje sa mu. Beatrice bude fantastickou mamou. Sú naozaj šťastní, nik nebude lepšou macochou pre chlapca ako ona," cituje pre The Sun zdroj z okolia snúbencov.

Beatrice je deviatou v poradí nástupníctva na britský trón a je prvou členkou kráľovskej rodiny z mladšej generácie, ktorá sa stane nevlastnou matkou.

Pozrite si priložené VIDEO:

Prepísanie dejín

Vojvodkyňa z Yorku Sarah Ferguson, matka princeznej, sa ako prvá žena v novodobých dejinách kráľovskej rodiny bude môcť podpísať do oficiálneho záznamu o svadbe. 

Umožní jej to fakt, že do platnosti vstúpil zákon, ktorý dovoluje podpis do oficiálneho záznamu o svadbe aj matkám ženícha a nevesty. Od prijatia predošlého nariadenia v roku 1837 mali túto výsadu zásadne len otcovia mladomanželov.

Zdroj: The Sun, topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
18:25 Doktori II.
19:30 ŽREBOVANIE
19:35 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
19:00 Súdna sieň
20:10 Dr. House II.
21:00 Hawaii 5.0 IX.
19:05 Ruby z dúhy I.
19:20 Bob staviteľ XIII.
19:35 Volám sa Caillou V.
18:15 Velký draft
20:15 Smrtihlav
22:20 Milenci těch druhých