Meghan opustila Harryho aj maličkého ARCHIEHO! Sama odletela z Británie!

Meghan opustila Harryho aj maličkého ARCHIEHO! Sama odletela z Británie!

Archívna reportáž
embed kód
Malý Archie má len štyri mesiace a už ostal bez maminho náručia. Meghan sa totiž rozhodla, že odletí do USA. Manžela a synčeka pritom nechala doma, v Británii.

Dôvod, pre ktorý sa 38-ročná vojvodkyňa rozhodla opustiť svojich najdrahších, je pomerne prekvapivý. Išla podporiť svoju kamarátku Serenu Williams na dôležitý tenisový turnaj US Open, píše portál The Times.

Priateľstvo je nepochybne dôležité, ale materstvo snáď ešte viac. Meghan odišla od Archieho na dva dni, z čoho sa dá pomerne jasne usúdiť, že už ani nedojčí.

Takto sa začiatkom mája pochválili Meghan a Harry bábätkom:

Nepochybne sa Harry aj s opatrovateľkou bez problémov o bábätko postarajú, Meghanina cesta má ale ešte jeden kritický rozmer. Na výletík do USA si totiž odskočila práve v čase, keď sú s Harrym pod paľbou kritiky za pričasté lietanie súkromným lietadlom, ktoré je neekologické.

​Meghan sa v tomto prípade poučila a rozhodla sa letieť komerčnou linkou. Stovky kíl oxidu uhličitého tak neuniknú do ovzdušia len na účet vojvodkyne, ale všetkých pasažierov letu. "Je to cesta na poslednú chvíľu. Meghan je nadšená, že môže podporiť svoju kamarátku a potom sa hneď vráti späť," povedal nemenovaný zdroj denníku The Times.

Zdroj: thetimes.co.uk/blesk.cz/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

08:30 Súdna sieň
09:30 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
08:55 Panelák VII.
10:20 Najkrajšie bývanie II.
11:20 NA CHALUPE
08:00 DEDIČSTVO
09:45 Vražedné čísla I. + II.
10:55 Vražedné čísla I. + II.
09:05 Pat a Mat
09:15 Medzi nami zvieratkami
09:20 Rybičky Flip a Flap
08:45 Kapitán Mike křižuje Ameriku
10:30 Výlet s mámou
12:20 Pomáda: Živě