Konečne je absolútne šťastná! Tri týždne po svadbe sa pochválila bruškom!

Konečne je absolútne šťastná! Tri týždne po svadbe sa pochválila bruškom! Zdroj: Instagram/PN
Je krásna, úspešná, scestovaná, no v láske ju veľa šťastia nepostretlo. Modelka Petra Němcová bola zasnúbená štyrikrát, kým sa konečne na piaty pokus dočkala toho pravého. Teraz svoje šťastie korunovala radostnou novinou.

Ešte neuplynuli ani medové týždne modelky Petry Němcovej a podnikateľa Benjamina Larretcha, a už sa rodina rozrastá. Bábätko ale splodili zjavne už nejaký piatok pred svadbou.

Láskou žiarila už niekoľkokrát, napríklad takto v roku 2017:

Petra si šťastie zaslúžila. V roku 2004 zažila obrovskú tragédiu, keď pri tsunami v Indonézii prišla o snúbenca a takmer aj o vlastný život.Odvtedy sa zamilovala ešte niekoľkokrát, nikdy to ale nevyšlo. Bohatý podnikateľ v oblasti nehnuteľností a showbiznisu, Benjamin Larretche, sa ukázal byť ten pravý. Lásku korunovali mystickou svadbou v púšti.

Z fotky pred tromi týždňami nebolo jasné, že pod šatami nevesta ukrýva poklad. Priznala sa až teraz. Bruško už poriadne vidno, môže ísť zhruba o piaty mesiac tehotenstva. "Naša rodina sa rozrastá a rovnako aj moje bruško. Cítim sa byť taká vďačná, že nám vesmír tak rýchlo požehnal s týmto božským darom," napísala šťastná 40-ročná nastávajúca mamička.

Petra pridala aj kompliment svojmu manželovi: "Ben je už teraz najlepší ocko"! Tohto titulu sa nedočkal ani jeden z jej bývalých, či už herec Jamie Belman, alebo spevák James Blunt.

Zdroj: instagram/blesk.cz/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

10:15 Horúce strely 1
11:50 Patrick
13:45 Čínsky zverokruh
11:05 Pravá a ľavá ruka diabla
13:30 Prvé oddelenie
14:00 VŠETKO ČO MÁM RÁD
10:50 Vraždy v Brokenwoode III.
12:50 Taken - Posadnutý pomstou II.
13:45 Taken - Posadnutý pomstou II.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti II.
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Kúzlovanie
10:30 Kapitán Trueno a Svatý Grál
12:30 Romantici
14:20 Rezistence