Česká modelka šokovala! Deti pri cestovaní zatvára do klietky!

Česká modelka šokovala! Deti pri cestovaní zatvára do klietky! Zdroj: Instagram/DK
Diana Kobzanová sa stala kontroverznou vzápätí po tom, čo v roku 2001 vyhrala Miss Česko. Nafotila totiž akty, čo bolo v rozpore so zmluvou a tak jej korunku vzali. Odvtedy ale vody bulváru čerí pravidelne.

Pravdou je, že 37-ročná Diana Kobzanová má veľký zmysel pre humor. Čítať si jej popisy k fotkám na Instagrame skutočne pobaví.

V podobnom duchu sa nesie aj jej ostatný príspevok. Odpovedá v ňom na údajnú otázku mnohých jej fanúšikov: "Ako zvládam lietať cez celý svet sama s dvomi deťmi".

Odpoveď podložila rovno fotkou. Na nej je v klietke určenej na presun zvierat zavretá jej ročná dcérka Lily. "Na obrázku debna veľkosť M, k dispozícii je až do veľkosti XL," vtipne okomentovala situáciu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

CASTO se me ptate,jak zvladam litat pres cely svet sama s dvema detma...na obrazku bedna velikost M,k dostani az do velikosti XXL

Príspevok, ktorý zdieľa Diana Kobzanova (@dianakobzanova),

Napodiv, žiadne pohoršené komentáre sa nevyskytli, všetci už asi humor ultra dlhonohej modelky a moderátorky poznajú. Vtipné komentáre nemali konca, viaceré sa pýtali na zľavu, kde debnu kúpila, alebo či sa dá použiť aj na vnúčatá. Prepravka ale v skutočnosti patrí zrejme rodinnému psíkovi - bullteriérovi menom Bibi.

Diana Kobzanová má dcérky Ellu a Lilly s českým reprezentačným hokejistom  Michalom Frolíkom. Ten by chcel údajne ešte syna, Diana už o treťom dieťati nechce ani počuť. Možno by už všetkých nezmestila do jednej debny.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:15 NA CHALUPE
05:50 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:30 DEDIČSTVO
06:20 Kutyil s.r.o.
07:25 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti II.
06:30 Zlatokopka
08:10 Výlet s mámou
09:55 Vzpomínky na Manhattan