Hrôza na pódiu! Hviezdneho herca dobodali pred očami zdesených divákov!

Hrôza na pódiu! Hviezdneho herca dobodali pred očami zdesených divákov! Zdroj: ISIFA/ilustračné
Smrť na javisku nie je nič výnimočné. Zjavuje sa azda v každej tragédii. Ale skutočný pokus o vraždu pred očami publika je šokujúci zážitok nielen pre obeť útoku, ale aj pre divákov.

Obrovský šok zažili diváci v divadle v meste Čung-šan v juhočínskej provincii Kuang-tung. Počas sobotného predstavenia na pódium vybehol šialenec a hlavnú hviezdu niekoľkokrát bodol do oblasti brucha a zranil mu aj ruku.

Hongkongský herec Simon Yam čelil útoku počas jeho vystúpenia na firemnej akcii. Na videu, ktoré koluje po sociálnych sieťach vidno, ako sa snažil 64-ročný herec útočníkovi uhnúť a ako si po útoku drží brucho.

Video obsahuje násilnú scénu, nie je preto vhodné pre maloleté a citlivejšie osoby:

Motívy útočníka zatiaľ nie sú známe, ochrankári ho ale zadržali priamo na mieste a odovzdali polícii. Ako informoval hercov manažér Lester Mo, Yam je hospitalizovaný v nemocnici v Čung-šan, no je mimo ohrozenia života. Simon Yam hral doteraz v 125 hongkongských a čínskych filmoch a tiež vo viac ako štyridsiatich televíznych seriáloch.

V roku 2003 debutoval v hollywoodskej produkcii, keď si zahral zloducha vo filme Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života. Odvtedy dostal príležitosť vo filmoch, ktoré mohli vidieť aj slovenskí diváci ešte mnohokrát. V Číne a v Hong Kongu patrí medzi veľké hviezdy, je držiteľom viacerých prestížnych ocenení.

Zdroj: SITA/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

06:55 Noviny TV JOJ
07:45 Lietadlá 2
09:30 Dragonball: Evolúcia
07:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
08:10 Zvláštne puto
10:35 Buldozér
06:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
10:05 Bordelári
07:00 Rapotáčik
07:10 Agi Bagi II.
07:20 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:35 Já a ty
07:20 O myšce a medvědovi
08:50 Který je ten pravý?