Veľká novina! Zuzana Plačková sa teší na prírastok do rodiny!

Veľká novina! Zuzana Plačková sa teší na prírastok do rodiny!

Archívne video
Archívna reportáž
embed kód
Už je to sedem rokov čo sa vďaka reality šou Hotel Paradise stala Zuzana Plačková mediálnou celebritou. Nenechala si ujsť príležitosť a chytila šťastie za pačesy. Aj vďaka škandálom a nespočetným vylepšeniam sa udržala stále na očiach verejnosti.

Na Instagrame má Zuzana Strausz Plačková vyše 530 tisíc sledovateľov a je medzi TOP 10 Slovákmi na tejto sieti. Pri takomto počte followerov sa už dá aj celkom slušne zarobiť, najmä propagovaním výrobkov. A Zuzana o peniaze zjavne núdzu nemá.

Azda aj preto si môže dovoliť veľkú investíciu, akou kúpa domu nepochybne je. Už štvrtý rok je manželkou Reného Strausza a pomaly je čas sa usadiť v rodinnom hniezde a pomýšľať na založenie rodiny.

Zuzana takto avizovala ďalší zákrok na vylepšenie svojej podoby:

​Tak ďaleko ale zatiaľ manželia Strauszovci zájsť neplánujú, 27-ročná Zuzana sa na dieťa ešte necíti, ako hovorí, má ešte čas. Predsa len sa ale rodinka rozrastie. Akurát, že bábätko bude chlpaté a štvornohé.

​Zuzana na svojom Instagrame prezradila, aký vianočný darček dostane jej René. Hoci, slúžiť bude obom. Plánujú si totiž zadovážiť psíka bojového plemena, konkrétne staforda. Tento pes ale vyžaduje dôslednú a prísnu výchovu, Strauszovci teda budú mať príležitosť si vyskúšať, ako im vychovávanie ide.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Prestreté
05:15 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:25 Policajti v akcii
06:10 Prvé oddelenie II.
06:30 Prvé oddelenie II.
05:05 Zabi nudu!
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:40 Jeden a půl rytíře
07:45 Já, kocour
09:25 Kamkoliv půjdeš