Ľahký šalátik na večeru? Jasmina vidí výživu tehotnej takto

Ľahký šalátik na večeru? Jasmina vidí výživu tehotnej takto

Archívna reportáž
embed kód
O výžive vhodnej pre tehotné sa popísali celé litánie. Treba dbať na správnu životosprávu pre výnimočný stav, keď sú kladené vyššie nároky na príjem vitamínov, minerálov, ale aj vhodne vyvážené tuky, cukry a bielkoviny. Ale čo s tým, keď sa práve v tomto období ženám chute zbláznia?

Ľahko sa radí, čo treba jesť, ťažšie sa to napĺňa. Bábätká v brušku svojim mamičkám "diktujú" neraz šialené kombinácie. Svoje o tom vie aj Jasmina, ktorá sa už viackrát na sociálnej sieti priznala k tomu, že "zhrešila".

​A stalo sa to opäť! Jasmina sa pomaličky blíži k cieľu, ale svoje chute, zdá sa, stále nedokáže ovládať. Na svojom Instagrame sa priznala k maškrtnému jazýčku s poriadnou zmrzlinou v ruke. Naozaj nešlo len o nejakú obyčajnú trojitú, ale ako sama s nadsadením píše, bol to "trojmetrový, desiatimi kopčekmi preplnený kornútok".

Ako dodala, uvedomuje si, že nejde o ideálnu večeru, ale keď raz tehotná žena musí, tak musí. "A keď Vám hocikto bude tvrdiť, ako Vás ľahký šalátik na večeru urobí takou sviežou, a že sa Vám nepreplnenej bude spokojnejšej lepšie zaspávať tak mu povedzte nech Vám oblíže..," práve ten spomínaný kornútok, napísala Jasmina.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetkým tak rastu bruška počas sviatkov?? Dúfam ze sa Vám darí oddychovať a byť s rodinou, to je najviaac ❤️ ? @gabrieladrobova

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic),

K tomuto priznaniu sa výborne hodila hneď ďalšia fotka, ktorú Jasmina pridala. V krásnych červených šatách si nežne drží už poriadne vykúkajúce bruško a vtipne komentuje: "Všetkým tak rastú brušká počas sviatkov?" Odpoveď je jasná - ak aj rastú, väčšina v nich neskrýva taký poklad, ako Jasmina, to šťastie majú len nastávajuce mamičky.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

06:05 Noviny TV JOJ
07:05 Labková patrola I.
07:35 Káčerovo I.
06:00 Súdna sieň
07:20 Prvé oddelenie
08:15 NOVÁ ZÁHRADA
06:00 X Factor Veľká Británia XIV.
07:10 X Factor Veľká Británia XIV.
08:30 Áno, šéfe! USA IV.
06:40 Tashiho svet
06:55 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
07:10 Požiarnik Sam IX.
06:15 Jobs
08:30 Příšerákovi
10:10 Bláznivé námluvy