Meghan už porodila?! TOTO má byť dôkaz!

Meghan už porodila?! TOTO má byť dôkaz!

Archívna reportáž
embed kód
Pôrod vojvodkyne zo Sussexu je na spadnutie. V podstate to môže prísť už kedykoľvek a preto nečudo, že fanúšikovia kráľovskej rodiny striehnu na každý náznak, že bábätko by už mohlo byť na svete.

Presný očakávaný termín pôrodu prvého potomka princa Harryho a jeho manželky Meghan Markle pár nikdy nezverejnil. Hovorí sa o období kdesi na prelome apríla a mája.

Bábätko by sa tak pokojne mohlo vypýtať na svet už teraz. Meghan to novinárom neuľahčila, keďže sa rozhodla rodiť inde, ako jej švagriná, či princezná Diana.

​Podozrenie, že bábo je už na svete, vyvolala fotka a komentár, ktorú pridali na oficiálny Instagram nastávajúcich rodičov. Ďakujú v ňom za finančné dary, ktoré ľudia začali posielať po ich výzve na príspevky dobročinným organizáciám. Ale zarážajúcou je jedna nenápadná vsuvka vo vete.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Just one week ago, The Duke and Duchess of Sussex asked that you kindly consider supporting various organisations around the world in lieu of sending gifts for the upcoming arrival of their first born. Not only did many of you lend your support, you took action. Their Royal Highnesses wanted you to know the impact of your support – the direct effect your donation, energy, and action made! YOU chose to be part of the collective good, and you have made a real difference. Whether a $5 donation, £1000 contribution, offering to volunteer, or spreading the word – you’ve played your part. And on behalf of The Duke and Duchess (and Baby Sussex), we thank you so much. YOUR IMPACT: @thelunchboxfund will now be able to provide a minimum of 100,000 additional hot nutritionally fortified meals to children in dire need across South Africa @littlevillagehq received donations from all over the world (from UAE to Hong Kong and the US), they’ve increased their monthly donors, had a surge in volunteer applications, and re-energized their hard working team of 200+ staff and volunteers @wellchild can now provide 300+ additional hours of specialist care by a Well Child Nurse for a child with serious health needs, allowing families to stay together at home vs in hospital @Baby2Baby have received over 5,000 products to disperse to children in need, including cribs, books, backpacks, diapers and have received monetary donations from around the globe - from Guadalajara to Italy. You made this happen. Thank you.

Príspevok, ktorý zdieľa The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

"V mene vojvodu a vojvodkyne (a bábätka Sussex), Vám veľmi pekne ďakujeme," menujú už aj bábätko. Ľudia sú vo vytržení, predpokladajú, že by dieťatko takto konkrétne nespomínali, ak by už nebolo na svete.

Kráľovná Alžbeta má narodeniny 21. apríla a stávkové kancelárie dali na tento deň pôrodu najnižší kurz. Je podľa nich najvyššia šanca, že bábo sa narodí práve na Veľkonočnú nedeľu, pre kráľovnú by vnúča bolo krásnym darom.

Pôrod sa ale obvykle neriadi nejakými domnelými termínmi a preto sa skutočne nedá tipovať, kedy sa bábätko narodí. Isté je, že to už môže byť každým dňom a nečudo, že ľudia striehnu na každý post, ktorý na Instagrame sussexroyal pribudne.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

11:10 Aféry
12:10 INKOGNITO
13:10 VŠETKO ČO MÁM RÁD
10:05 Najlepšie svetové videá V.
11:25 Áno, šéfe USA II.
12:25 NOVÁ ZÁHRADA
11:20 UHÁDNI MÔJ VEK
12:30 Vražedné Miami
13:25 Kosti II.
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Kúzlovanie
12:00 Maxipes Fík
11:20 Můj šálek kávy
13:00 Cesta domů
14:45 Bláznivé námluvy