Aquaman, Khal Drogo či Ronon Dex sú preč! Momoa podstúpil šokujúcu zmenu

Aquaman, Khal Drogo či Ronon Dex sú preč! Momoa podstúpil šokujúcu zmenu

Archívne video
embed kód
Hora svalov, takmer dva metre, dlhé vlasy a poriadna brada. Tak pozná svet už dlhé roky herca Jasona Momou. Po zmene by ste ho možno ani nespoznali.

Americký herec Jason Momoa zverejnil video, v ktorom si oholil svoju typickú bradu a fúzy. Touto akciou chcel vyzvať svojich fanúšikov na recykláciu a ochranu planéty.

Momoa sa podľa vlastných slov naposledy oholil v roku 2012. Tridsaťdeväťročný herec vo videu varoval, že “plasty zabíjajú planétu“ . Hliník je podľa neho, naopak, jednou z vecí, ktoré ju môžu pomôcť zachrániť. „Prichádza zmena a tou je hliník,“ vyhlásil zapálený ekológ. V komentári na Instagrame zdôrazňuje, že hliník je recyklovateľný donekonečna a preto by už mali byť nápoje v plastoch minulosťou, na prvom mieste by mali byť plechovky. "Spravme pozitívnu zmenu pre zdravie našej planéty," vyzýva sexsymbol Momoa.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Goodbye DROGO, AQUAMAN, DECLAN, BABA New YouTube episode please subscribe and share this video. LINK in BIO . I’m SHAVING this beast off, It’s time to make a change. A change for the better...for my kids, your kids, the world. Let’s make a positive change for the health of our planet. ? Let’s clean up our oceans ? our land ⛰. Join me on this journey. Let’s make the switch to infinitely recyclable aluminum. ♻️♻️♻️ Water in cans, not plastic. #ChangeisComing #mananalu #aluminum #aluminumcans #water #cannedwater #choosecans #recycle #plasticpollution #HydrateLike @ballcorporation shot on the amazing GEMINI by @reddigitalcinema and @leitzcine @leicacamerausa Aloha j. I’m sorry @i.am.aurelius does not know how to spell. It’s Infinitely RECYCLABLE. Not recycleable. He’s young. And I’m working. Sorry

Príspevok, ktorý zdieľa Jason Momoa (@prideofgypsies),

​Podľa údajov americkej Agentúry pre ochranu životného prostredia sa v roku 2015 zrecyklovalo takmer 55 percent hliníkových plechoviek od piva či sladkých nápojov, zatiaľ čo v prípade plastových fliaš to bolo len 30 percent.

Jason Momoa, celým menom Joseph Jason Namakaeha Momoa, je známy najmä ako Ronon Dex zo sci-fi seriálu Hviezdna brána: Atlantída (2004 - 2009) alebo Khal Drogo z fantasy série Hra o tróny (2011). Zahral si aj titulnú rolu v remakeu dobrodružného fantasy Barbar Conan (2011), stvárnil Declana Harpa v sérii Frontier (2016 - 2017) a získal tiež rolu Arthura Curryho / Aquamana v adaptáciách komiksov spoločnosti DC Comics.

Zdroj: instagram/sita/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

22:35 SEDEM
23:30 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých
00:20 Myšlienky vraha IV.
23:05 V mene kráľa 3: Sila medailónu
00:55 Profesionáli VIII.
01:50 Panelák VII.
23:00 Spravodlivosť v krvi X.
23:50 Mizivá tučná šanca
00:45 POLICAJTI V AKCII
23:05 Jahôdka a jej kamaráti I.
23:30 Arthur a Minimojovia
23:55 Kúzlovanie
22:25 Země zatracených
00:10 Potížísta
01:50 REC