Najromantickejšie gesto! TOTO pripravil Rytmus pre nič netušiacu Jasminu

19.04.2019 22:56 Topstar.sk Hudba

Najromantickejšie gesto! TOTO pripravil Rytmus pre nič netušiacu Jasminu

Archívna reportáž
embed kód
Pri pohľade na ich profily na sociálnych sieťach sa zdá, že zamilovaný párik si užíva každý deň. Už onedlho to nebude pohodička vo dvojici, pribudne synček a bábätko obvykle obráti svojim rodičom svet hore nohami.

Možno aj preto, že onedlho to už nebude len on a ona, si Rytmus a Jasmina vychutnávajú každú spoločnú chvíľku naplno. Z drsného rapera spravila temperamentná Balkánka skutočného romantika.

Predaj vstupeniek na veľkolepý Rytmusov koncert v Trnave je už v plnom prúde.

Pred veľkonočnými sviatkami sa vybrali k bratislavskému jazeru Štrkovec. Jasmina ani v najmenšom netušila, že to nebude len také obyčajné posedenie na tráve. Rytmus ale mal plán, ako svoju lásku prekvapiť.

"Ja viem, že v našich končinách je bežné neprejavovať emócie, alebo lásku k svojej žene, ale medzi túto chladnú sortu nepatrím. Je pre mňa prirodzené nedusiť v sebe city voči mojej žene života," napísal Rytmus v komentári k videu, ktoré zverejnil na Instagrame.

K hrkútajúcemu si páriku zozadu pristúpili dvaja muži - jeden s gitarou, druhý spievajúc. Rytmus svoju milú prekvapil jej obľúbenou pesničkou od Jaroslava Irdžu, rómskeho umelca. A ona bola zjavne veľmi dojatá, dokonca si utrela aj slzy.

"Nech si to stále Ty, ten čo ma bude baliť celý život a nech som to stále ja, tá čo sa do Teba zamiluje aj miliónkrát zas a znovu," napísala krásne vyznanie svoju nastávajúcemu ako poďakovanie za romantické prekvapenie.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:10 Z LA do Vegas
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:10 Profesionáli III.
05:45 TIPOS INFO
05:50 NAŠI III.
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
06:15 Kouzlo Vánoc
07:55 Cesta do země jednorožců
09:40 Pan Dokonalý