Svadby slovenských celebrít v roku 2017. Supertajné, šokujúce, dlho očakávané...

Svadby slovenských celebrít v roku 2017. Supertajné, šokujúce, dlho očakávané...

Archívna reportáž
embed kód
Mnoho tvárí nášho šoubiznisu si tento rok povedalo svoje áno.

Najväčším šokom bol bezpochyby nečakaný životný krok niekdajších rivalov Nory Mojsejovej a Františka Kabrheľa, ktorých sobáš mnohí považujú za účelový. Kontroverzný pár sa zosobášil začiatkom roka.

Košická podnikateľka išla pred oltár tretíkrát v živote. Ich sobáš mnohí doteraz považujú za účelový. Nora sa totižto vďaka svadbe s Versačem vyhla väzeniu.

V januári sa zosobášila po rokoch so svojím partnerom, hudobníkom Ondřejom Soukupom, aj speváčka Lucia Šoralová​. Majú spolu dve deti.

​V júni sa po osemnástich rokoch spoločného života zobrali spevák Igor Kmeťo a jeho partnerka Vierka. Takmer päťdesiatročná nevesta porodila svojmu mužovi o necelý mesiac syna Denisa. 

V lete sa konala prominentná svadba označovaná aj ako svadba roka. Moderátorka Adela Banášová si zobrala Viktora Vinczeho, tiež moderátora a redaktora. 

​Mesiac jún bol výnimočným aj pre jojkársku moderátorku Moniku Bruteničovú. 

​Azda najšokujúcejšou bola svadba moderátora Vila Rozborila a lekárky prominentov Sandry Novotnej. Obrad sa konal v tajnosti na úrade v Dunajskej Lužnej. Moderátor sa ženil druhýkrát, lekárka išla pod čepiec tretíkrát.

Koniec júna patril spevákovi Adamovi Ďuricovi a jeho vyvolenej, právničke Kristíne. Po desaťročnom vzťahu vstúpili do stavu manželského.​

​V horúcom júli si áno povedali hviezdny hokejista NHL Marián Gáborík a jeho partnerka, tanečnica Ivana Surovcová. Stalo sa tak v kaštieli v Tomášove. 

V rodinnom kruhu vo vinárskom mestečku Svätý Jur sa v júli pred oltár postavili známi hereckí kolegovia Zuzana Šebová a Michal Kubovčík. Svojmu manželovi porodila plavovláska len deň pred Vianocami syna, ktorému dali tradičné slovenské meno Rudolf.

Po deväťročnom vzťahu si v polovici augusta povedali svoje áno speváčka Mária Čírová a jej partner, hudobný producent Marián Kachút. Dvojica spolu vychováva dve deti Huga a Zoe.

Bodku za prominentnými svadbami dala tento rok speváčka a muzikálová herečka Katarína Hasprová. Brunetka sa vydala v septembri za svojho dlhoročného partnera Ivana Vojteka. Obrad sa konal v priestoroch na Bratislavskom hrade.

Aj vo svetovom šoubiznise sa konala jedna svadba za druhou. O tých NAJ si dočítate TU.

Zdroj: TV JOJ, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Rýchlo a zbesilo 7
23:30 Dobrý, zlý a mŕtvy
01:10 Peklo so svokrou
20:45 Plán hry
23:05 Peklo so svokrou
01:05 MINISTRI
21:00 Myšlienky vraha VI.
22:00 Komisár Rex XV.
00:15 Columbo
21:30 Sam a Max
21:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:15 Agi Bagi II.
20:15 Reportér
22:10 Pán Šanghaje
00:00 Tah pěšcem