Rytmusov životný koncert spôsobil totálny ošiaľ

Rytmusov životný koncert spôsobil totálny ošiaľ

Slovenská hudobná scéna má za sebou výnimočný koncert.

"Hudba je strašne kreatívna a vždy sa niečo dá urobiť," vysvetlil raper Rytmus, ktorý spojil na Štefana nespojiteľné. Seba a symfonický orchester.

Hudba ulice v sprievode 55-členného orchestra sa zapíše do dejín slovenského a českého hiphopu ako absolútny vrchol.

Koncert si užili nielen tisícky ľudí, ale aj samotní umelci.

"Som spokojný, príprava bola veľmi náročná, no dopadlo to výborne. Taký aplauz, aký sme si vyslúžili, to sa naozaj zažíva len málokedy. Bolo to fantastické," povedal klavirista a hlavný aranžér Ľuboš Šrámek, ktorý Rytmusove skladby upravil pre symfonický orchester.

"Po koncerte som v živote nezažil taký pocit šťastia, eufóriu a obíjmačky s muzikantami. To bolo niečo neskutočné čo sa včera udialo. MAGICKÉ!!! Tolko správ od VÁS. Ďakujem ešte raz všetkým, čo ste prišli, bolo mi cťou VÁS zabaviť. Bola to jazda, od skúšiek až po koncert. Cítil som sa ako ryba vo vode, moc som si to užíval," napísal na sociálnu sieť.

View this post on Instagram

7500 LUDÍ, BOLO MI VELKOU CŤOU Wow!!! Po koncerte som v živote nezažil taký pocit šťastia, eufóriu a obíjmačky s muzikantami. To bolo niečo neskutočné čo sa včera udialo. MAGICKÉ!!! Tolko správ od VÁS. 🙌🏽🙌🏽🙌🏽Ďakujem ešte raz všetkým, čo ste prišli, bolo mi cťou VÁS zabaviť. PS: Ďakujem @marko_sebesta @evencyofficial @daliboy a celému teamu, že ste mi umožnili splniť sen. Muzikantom z Opoštáris Band @eugenvizvary @tomigajlo @richard.csino @h0wdy @anitasoulofficial Dirigentovi Tonovi Popovičovi, Lubovi Šramekovi a celému orchestru. Bola to jazda, od skúšiek až po koncert. Cítil som sa ako ryba vo vode, moc som si to užíval. #HipHopSymphonyOrchestra #História @matuszetak Najvačší 👑👑👑je @egoemo

A post shared by @ rytmusking on

Ako sa Rytmus na fenomenálny koncert pripravoval? Pozrite si priloženú reportáž:

Zdroj: TV JOJ, topstar.sk

TV Program

21:15 INKOGNITO
22:20 INKOGNITO
23:55 Vražedné čísla IV.
20:25 Tiché miesto
22:25 OKTAGON VÝZVA
23:35 Nevera z lásky
21:00 Dr. House II.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
22:55 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:15 Psí poslání
22:10 Trojitá hrozba
23:55 Světlo mezi oceány