Diana zhodila zo schodov svoju macochu

Diana zhodila zo schodov svoju macochu

Archívne video
embed kód
Rodičia Diany (†37) sa rozviedli a princezná skončila v opatere otca. Ten svoju lásku venoval viac novým partnerkám ako vlastným deťom. Jednej ale obzvlášť. Diana to nezniesla a v záchvate zúrivosti zhodila svoju macochu zo schodov.

Manželstvo Dianiných rodičov nebolo práve najšťastnejšie. Deti boli často svedkami hádok. Rozvod bol nevyhnutný a deti skončili v opatere otca. Ten si našiel partnerku Raine (†87), ktorá si ale deti nikdy nezískala.

Diana všetky cudzie ženy v prítomnosti otca nenávidela, ale Raine zo všetkého neznášala najviac. Chcela, aby sa jej život uberal iným smerom a aby jej deti boli šťastné. Osud ale nedokázala ovplyvniť a ani jej synovia, princ William a Harry, nemali ľahké detstvo.

Macocha Raine nemala s nevlastnými deťmi dobré vzťahy. Nová žena ich otca rozpredala rodinný majetok a umenie vysokej hodnoty. Diana mala dokonca zájsť tak ďaleko, že sotila Raine zo schodov.

​V rodine sa stala tragédia v podobe náhleho krvácania do mozgu. Obeťou bol práve Dianin otec. Krátko po jeho smrti macochu z domu vyhodil Dianin brat John.

Diana sa v tom čase začala stretávať s princom Charlesom, z čoho nebola Raine nadšená. Už vtedy sa klebetilo o jeho láske ku Camille Parker-Bowles. Diana po stroskotanom manželstve hľadala útechu práve v náručí macochy. Až do jej smrti boli vernými priateľkami.

Zdroj: Daily Mail, topstar.sk

data-ad-format="auto"

Mohlo by vás zaujímať

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:10 Súdna sieň
09:30 POLICAJTI V AKCII
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles X.
09:45 Motív III.
07:25 Panelák
09:00 Nákupné maniačky
10:25 SLADKÝ ŽIVOT
07:25 George a Martha
07:50 Altair v Hviezdnom kráľovstve
08:05 Wilf - čarodejnícky pes
06:45 Den na zkoušku
08:20 O(d)puštění
09:55 Příběh jedné jízdy