Sagvan Tofi sa priznal: Som skracovaný alkoholik
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Dal do toho všetko. Po úspešnom filme Kamarát do dažďa (1988) sa Sagvan Tofi (51) konečne vrátil na scénu. Lenže tentokrát nie v úlohe sexy idola, ale odporného človeka.
Zdroj: blesk.cz
“Som skrachovaný, rozvedený DJ so závislosťou na alkohole,“ popísal herec - píše blesk.cz.
“Scenár k muzikálu Deti raja som písal sám, teda som si vymyslel aj túto postavu Toma a musím povedať, že mi hrá skvele,“ smial sa Tofi po úspešnej piatkovej premiére v brnenskom Bobycentre.
Je nutné podotknúť, že si Sagvan naložil poriadne bremeno. Natoľko túži po úspechu, že Deti raja sám produkuje a všetky financie zohnal po vlastne osi.
Ak Deti raja nebudú mať úspech, mohol by tak prísť až o milióny korún a status skrachovanca naozaj získať.