Zatiahnuté
Bratislava
Izabela
9.12.2022
Kocáb zostal na ocot: Lejla od neho utiekla aj s dieťaťom
Zdielať na
Showbiznis

Kocáb zostal na ocot: Lejla od neho utiekla aj s dieťaťom

Zdroj: blesk.cz

Koniec veľkej lásky. Michael Kocáb (60) a Lejla Abbasová (35) sa rozišli. Áno, je to pravda, potvrdila Blesku exotická kráska. Odišla od Kocába aj s ich trojročným synčekom Davidom.

Pritom len pred pár mesiacmi sa Lejla s nádejou zverila, že by veľmi chcela, aby Davídek nezostal jedináčikom. Zdala sa šťastná a spokojná, natešená na druhé materstvo.

Lenže miesto toho prišiel naraz koniec. Ich päťročný vzťah skončil. Podľa najbližších priateľov za ním vraj nie je nikto tretí, proste vyprchala láska. “Vianoce sme už s Davidkom trávili sami,“ prezradila Lejla. Ešte že má matku, o ktorú sa mohla oprieť. Vlani išla do dôchodku, a tak dcére pomáha, čo môže. Dobre vie, v akej ťažkej situácii sa ocitla, na jej výchovu bola taktiež sama – Lejlin sudánsky otec rodinu opustil, keď bola dcéra ešte malá...

blesk.cz

Michael Kocáb zostal sám ako kôl v plote. “Lejla odišla už pred Vianocami. Som veľmi smutný,“ potvrdil a dodal skleslo Kocáb. Jeho najstaršej dcére Natálii (30) sa ale splnilo veľké prianie. Od začiatku otcovho vzťahu s krásnou modelkou a moderátorkou označovala Lejlu za zlatokopku.

blesk.cz

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie