Bolek Polívka donútil Kulyho športovať

Bolek Polívka donútil Kulyho športovať

Bolek Polívka, asi najznámejší český komik, sa dal dokopy s Kulym. A možno neuveríte, Bolek prinútil Kulyho športovať.

Keď sa spoja slovenskí rockeri a jeden z najlepších českých komikov, čakajte potopu. V tomto prípade potopu smiechu. "Desmodi? Tí sú výborní, som rád, že sme na nich narazili," tvrdí Polívka. 

"Na Bolkovi sme vyrastali, na jeho filmoch najznámejších," tvrdí spevák Kuly. Zatiaľ čo Desmoďáci by dokázali citovať Bolkove najznámejšie filmové repliky, on o nich doteraz nevedel skoro nič. Teraz s nimi križuje Slovensko.

Bicykluje

"Bolek je super, hlavne super herec, super človek a je veľmi pozitívny a ja mám z toho dobrý zážitok," hovorí klavirista skupiny Martin Cibuľka. "My tu hráme dve piesne, sme tu ako hudobné číslo a potom účinkujem v jednej scénke, kde hrám cyklistu," vysvetľuje Kuly.

Najnižší stupeň

Je to tak. Kuly sa dal na šport a v Bolkovej manéži to jednoducho nemôže dopadnúť inak, ako s humorom. "Chalani mi to tak upravili, že tam nemám ťažký stupeň, takže vydržím tých 15-20 minút bicyklovať, čo tá scénka trvá," hovorí spevák.

"Ako sa hovorí, my starší ideme tým mladším dobrým príkladom, pretože na ten zlý sa už nezmôžeme," dodáva herec Polívka.

Atmosféru priamo na mieste zachytila redaktorka Alexandra Hinková:

Zdroj: topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:00 NOVÁ ZÁHRADA
05:40 DEDIČSTVO
07:20 Panelák VIII.
05:35 Dovidenia, stará mama! II.
06:10 POLICAJTI V AKCII
07:15 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:10 Cesta domů
06:55 Bláznivé námluvy
08:45 Martin a Venuše