Skoro jasno
28°
Bratislava
Ľubomíra
9.8.2022
Daniel Radcliffe (25) sa priotrávil nemrznúcou zmesou
Zdielať na

Daniel Radcliffe (25) sa priotrávil nemrznúcou zmesou

Zdroj: freshwater2006

Britský herec Daniel Radcliffe prezradil, že sa počas nakrúcania snímky Horns (2013) priotrávil. Dvadsaťpäťročný rodák z Londýna sa totiž na pľaci omylom napil vody, do ktorej niekto zo štábu nalial nemrznúcu zmes, o čom však herca nikto neinformoval.

"Nakrúcali sme v Kanade a vonku mrzlo. Z kohútikov tiekla voda, ktorá však nebola pitná. Ja som to ale nevedel, a tak som jej vypil plnú šálku. Myslím, že polovicu z toho tvorila nemrznúca zmes alebo čokoľvek to už bolo,“ uviedol v talkšou Conana O'Briena herec, ktorý dodal, že mu bolo potom tri dni zle.

Preslávil ho Harry Potter

Daniela Radcliffa preslávila rola čarodejníka Harryho Pottera, do ktorej ho obsadili, keď mal jedenásť rokov. Po adaptácii knižného bestselleru Harry Potter a Kameň mudrcov (2001) si úlohu zopakoval ešte vo filmoch Harry Potter a Tajomná komnata (2002), Harry Potter a väzeň z Azkabanu (2004), Harry Potter a Ohnivá čaša (2005), Harry Potter a Fénixov rád (2007), Harry Potter a Polovičný princ (2009) a Harry Potter a Dary smrti 1. a 2. (2010, 2011).

Predstavil sa aj na divadelných doskách Broadwaya, kde účinkoval v muzikáli How To Succeed In Business Without Really Trying a za svoj výkon získal uznanie kritiky. V roku 2012 sa objavil ako mladý právnik v horore Žena v čiernom a v roku 2013 si vo filme Zbav sa svojich miláčikov zahral básnika Allena Ginsberga.

Súvisiace články

Najčítanejšie