Jasno
Bratislava
Vanda
7.2.2023
Advokát zo Súdnej siene štubniak (50) vážne ochorel!
Zdielať na

Advokát zo Súdnej siene štubniak (50) vážne ochorel!

Zdroj: Facebook/Juraj Štubniak

Pre dvomi rokmi si vytrpel svoje. Herec Juraj Štubniak (50), ktorého poznáte ako nekompromisného advokáta zo Súdnej siene mal vážne zdravotné problémy. Liečba, ktorú navrhli lekári, mu nezaberala, preto vyhľadal liečiteľa. A ten s ním urobil zázraky...

„Mal som nejaké problémy reumatického charakteru, plus ešte problémy s pečeňou, atď... Bolo toho veľa,“ rozpráva  Juraj. „Bolo to so mnou dosť zlé,“ spomína. Chodil po lekároch takmer denne, no že by sa mu stav zlepšoval, sa povedať nedalo. Bol zúfalý a už naozaj vysilený.

„Vtedy som dostal kontakt na jedného liečiteľa, a ten mi pomohol,“ hovorí herec, ktorý je dnes zdravý ako ryba. A čo Jurajovi Štubniakovi v boji s chorobou naordinoval? „Upravenú stravu. Nechcem povedať, že to bola diéta – lebo to diéta nebola, ale niektoré potraviny som musel vynechať  z jedálnička,“ prezrádza.

Dovolené morčacie

V prvom rade musel zabudnúť na pečené kuriatko, ktoré dovtedy miloval. „Morčacinu som však dovolenú mal,“ upozorňuje. Do úst nemohol vložiť ani žraločie mäso, kukuricu, paradajky a aj ďalšie potraviny, ktoré má vypísané na zozname – aby to mal na pamäti. „Dodržiaval som to poctivo asi štyri mesiace a môžem povedať, že sa cítim super! Ako znovuzrodený,“ smeje sa Juraj Štubniak, ktorého budete vídať v nových častiach Súdnej siene už od budúceho týždňa na JOJke.

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie