Ján Mečiar (43) sa takmer zadusil, pomohla Pálffy Belányiová (38)

Ján Mečiar (43) sa takmer zadusil, pomohla Pálffy Belányiová (38)

BRATISLAVA / Moderátor TV JOJ Ján Mečiar sa skoro zadusil počas vysielania! Našťastie zachovala Andrea Pálffy Belányiová chladnú hlavu a odmoderovala vstup o stroskotanej lodi Costa Concordia za neho.

"Aspoň vidno, že nie sme čítacie hlavy a zapájame aj mozgy," povedala krátko po vysielaní Andrea. Prezradila, že moderátorsky kolega Jano Mečiar jej pripravené papiere najskôr nechcel dať, navyše po tom zistila, že sú v češtine!

Vesmír a technika

"Našťastie nehovoril o nejakých vesmírnych a technických novinkách, čo je tiež jeho špecialita. Neviem, čo by som vtedy robila," dodala Andrea Pálffy Belányiová.

Moderátor Veľkých Novín Ján Mečiar, ktorý sprevádza divákov aj Novinami o 12:00 sa vo vstupe o stroskotanej lodi Costa Concordia začal jednoducho dusiť a kašľať.Zabehla mu slina."Slzy sa mi natlačili do očí. Nie od plaču, ale z kašľa. Snažil som sa bojovať. Vždy, keď som prehovoril , tak som sa viac rozkašľal. Našťastie tam bola Andrea," povedal Ján Mečiar.

Zobral jej vodu

Andrea tak všetko zobrala do svojich rúk a odmoderovala spoločný rozhovor. "Janko tak sa vykašli, lebo v Novinách o 17 ťa potrebujeme, vo Veľkých Novinách tiež. Čo by sme bez teba robili," povedala na záver spoločného rozhovoru Andrea Pálffy Belányiová.

"Diváci to nevideli, ale ja som jej zobral najskôr vodu, potom som jej nechcel dať papiere s prípravou, ale nakoniec som pochopil, že to nedám," dodáva Mečiar.

Zdroj: topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:20 Najkrajšie bývanie II.
06:05 NA CHALUPE
06:40 Pod povrchom
05:00 Agent II.
05:40 Dr. Dokonalý
06:25 TIPOS INFO
05:20 Jahôdka a jej kamaráti I.
05:45 Ruby z dúhy I.
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:10 Za zavřenými dveřmi
07:55 Za hranici
09:50 Rodinná loupež