Rozkošný princ George dostane na narodeniny špeciálny darček!

09.07.2014 12:47 Topstar.sk Showbiznis

Rozkošný princ George dostane na narodeniny špeciálny darček!

Kráľovská rodina sa pripravuje na výnimočnú oslavu. Malý princ George 22. júla oslávi jeden rok. A už dostal prvý darček!

Kráľovská rodina si úzkostlivo chráni súkromie, a predsa sa slávnemu časopisu Vanity Fair podarilo vyspovedať vojvodkyňou Kate, Williama i pestúnkou budúceho anglického kráľa.

To všetko preto, aby sme sa dozvedeli viac o chlapčekovi, ktorý si získal srdcia ľudí na celom svete. Prvý darček pre princa Georga je teda na svete: Krásna rodinná fotka na titulnej strane a zhrnutie jeho dosiaľ krátkeho no výnimočného života.

Obálka časopisu Vanity Fair Zdroj: Vanity Fair

Vďaka exkluzívnemu interview sa dozvedáme, že George dal prvé mesiace svojej mame zabrať. V noci sa mu nechcelo spať, často plakával a Kate sa nedarilo vytvoriť mu pravidelný režim. Pokojnejšie noci nastali, až keď mal malý nezbedník šesť mesiacov.

Na pretras prišla aj oficiálna cesta do Austrálie a na Nový Zéland, ktorú mladá kráľovská rodina absolvovala v apríli. Pre princa Georga to bola veľká premiéra: v náručí svojich rodičov po prvý raz reprezentoval Spojené Kráľovstvo.

Princ George Zdroj: Isifa

William priznal, že bol veľmi nervózny, ako jeho malý syn zvládne dlhú cestu lietadlom, tropické podnebie a najmä mediálny záujem. Našťastie, všetko dopadlo výborne. Rodičia na svojho odvážneho chlapca, ktorý zvládol náročný program bez problémov, nemohli byť viac pyšní.

Vojvodkyňa Kate Middleton a princ George Zdroj: Isifa

Pikoškou je, že Kate i William porušili kráľovský protokol, keď so sebou zobrali Georga na ďalekú cestu. Priami dediči trónu by totiž nemali cestovať spolu kvôli možnej tragédii. Kráľovná im však dala svoje požehnanie. I tak neprichádzalo do úvahy, že by čerství rodičia opustili svoje dieťa na taký dlhý čas.

Princ George navštívil v Austrálii zoologickú záhradu a všetkých prítomných rozosmial, pozrite si prečo:

Princ George o tom netuší, ale je skutočnou módnou ikonou! Mamičky podľa neho obliekajú svoje ratolesti: Malý princ George ako veľká módna ikona

Zdroj: VanityFair

data-ad-format="auto"

TV Program

06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
09:45 Súdna sieň
06:15 Súdna sieň
07:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:30 Kosti XII.
05:40 Nákupné maniačky
06:35 Skutočné príbehy
07:10 Skutočné príbehy
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
06:40 Tashiho svet
06:55 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
06:05 Arthur a souboj dvou světů
07:55 Breakdance Girl
09:30 Nanga Parbat