Bartošová (48) rapídne schudla. Prehovorila o tom, čo sa stalo

Bartošová (48) rapídne schudla. Prehovorila o tom, čo sa stalo

Patrila k najkrajším českým speváčkam. V súčasnosti ale Iveta Bartošová (48) desí vychudnutou postavou. Môže za to špeciálna diéta alebo neustály tlak médií?

V zajatí médií

"Nemám žiadne súkromie, je to ťažké," povedala Iveta Bartošová. Sama už nechodí ani okolo domu. Necíti sa jednoducho bezpečne. "Keby tu tí fotografi boli jeden deň, tak sa to dá ešte prekusnúť," myslí si Ivetin manžel Josef Richtař. 

Podľa Ivety sa neustála prítomnosť novinárov pred jej domom podpísala aj na jej psychike. Speváčka sa uzavrela do seba a bojí sa vychádzať z domu.

"Von môžem ísť len s manželom," potvrdila aj samotná speváčka. Bartošová tajne dúfa, že celé toto prenasledovanie raz skončí.

Presúva koncerty

Ďalšou ranou pre 48-ročnú speváčku je aj fakt, že sa rušia jej koncerty. Sama Iveta tvrdí, že to vôbec neznamená, že by o ňu nebol záujem. "Mám vypredané. Koncerty presúvam. Vydržte prosím," odkazuje Bartošová svojim fanúšikom.

Čo je teda za rapídnym poklesom váhy pôvabnej speváčky? K vylepšenej postave údajne nedospela žiadnou špeciálnou diétou, ale je to výsledok stravy, ktorú musela jesť po operácii zubov.

"Jej sa to páči, pretože oblečie veci, ktoré mala odložené. Ja si ale myslím, že by mala trošku pribrať," hovorí Bartošovej manžel.

Podstatné je, že teraz sa vo svojom tele cíti dobre. "Iveta má ten dar, že okrem hlasu ešte aj dobre vyzerá. Vo svojom veku je stále pôvabná a to na fanúšikov pôsobí," hovorí Richtař.

TopStar Magazín v televízii JOJ. Každý pracovný deň o 16:25!

Zdroj: topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
18:45 Áno, šéfe USA III.
19:40 Profesionáli VIII.
20:25 Všetko je stratené
19:05 Súdna sieň
20:10 Doktori I.
20:55 Dr. House VII.
19:15 Sníček a Dúhalka
19:35 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
18:20 Černí baroni
20:15 Divergence
22:40 Dobrodruh Flynn