Marína
8.12.2022
Samovražda v kráľovskej rodine! Majú za tým byť dlhy a kríza vo vzťahu!
Zdielať na

Samovražda v kráľovskej rodine! Majú za tým byť dlhy a kríza vo vzťahu!

Archívne video

Vysokopostavená členka kráľovskej rodiny, manželka následníka trónu princa Charlesa (73), Camilla Parker Bowles, vojvodkyňa z Cornwallu (75), sa iste nepostavila ľahostajne k správe o samovražde Charlesa Villiersa (†59). Bol to jej bratranec z matkinej strany. Našla ho chyžná bez známok života v izbe hotela Durrants, v londýnskej štvrti Marylebone, kde sa ubytoval po jeho príchode do Londýna.

Začiatkom tohto roka sa Villiers dostal na titulné stránky médií kvôli jeho rozvodovému sporu o 10 000 libier mesačne pre exmanželku Emmu Villiers, s ktorou sa rozišiel už v roku 2012, ale o rozvod požiadal až v roku 2014. Začal sa tým jeden z najdlhšie trvajúcich rozvodových sporov v Británii. ​Za posledných osem rokov sa ich súdny spor odohral na piatich rôznych súdoch a pred 12 sudcami. Sudcovia Najvyššieho súdu napokon v prelomovom rozhodnutí rozhodli v neprospech pána Villiersa.

Najvyšší súd následne rozhodol, že pani Villiers, ktorá od svojho bývalého manžela požadovala vyrovnanie vo výške 3,5 milióna libier, môže pokračovať v konaní o výživnom v Anglicku. Villiers bol majiteľom dostihových koní a zaoberal sa najmä tlačiarenským priemyslom. V istom období bol spolumajiteľom niekoľkých miestnych novín. Po rozpade manželstva bol však na neho vyhlásený konkurz. Zabavili mu majetok a hoci nasledujúci rok konkurzu zrušili, v roku 2015 bolo rodinné sídlo zabavené opäť. Minulý rok vyhlásil osobný bankrot. Vlani v marci sudca Mostyn Najvyššieho súdu rozhodol, že Villiers pre veľké dlhy nemá povinnosť platiť exmanželke výživné. Tá však presvedčila sudcov, aby rozsudok v odvolacom konaní v januári tohto roku zrušili. Rozhodnutie zverejnili v júni s tým, že dospeli k "jasnému záveru", že zamietnutie žiadosti pani Villiers bolo nesprávne a Charles mal opäť problém.

Charles Villiers našiel v roku 2017 novú lásku v pôvabnej opernej speváčke Heidi Innes (45). Predvlani v lete spolu urobili na oslavu ich záväzku párty, keď si Innes dokonca dala oficiálne pred svedkami zmeniť priezvisko na Villiers. Vlani v novembri boli ale nútení opustiť prenajatý dom v Tyninghame pre dlhy na nájomnom vo výške 18 000 libier. Odišli bývať do Budapešti, kde si vlani kúpila Heidi byt a žili z jej peňazí, ba z jej úspor zaplatila aj dlh na dome v Tyninghame, ale márne čakala na vrátenie podielu od Villiersa. Kvôli tomu ich vzťah stroskotal a pani Innes to pre MailOnline komentovala: "S Charlesom som mala zlé skúsenosti. Spadli mi ružové okuliare. Nie je to niečo, čím by som sa chcela zaoberať, a tak som sa posunula ďalej." Villiersa prichýlil na svoju jachtu v Grécku jeho známy. Ten ho poslal do Londýna, aby sa šiel liečiť na kliniku zo zlého psychického stavu, no Villiers sa, žiaľ, rozhodol inak.

Napriek rodinnej tragédii si Camilla musí plniť kráľovské povinnosti úsmevom na tvári:

 

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie