Oblačno
-1°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Čo žehlí Filipi mega kyticou pre Luciu Bílú? Priznal bez okolkov, čo je za tým!
Zdielať na
Hudba

Čo žehlí Filipi mega kyticou pre Luciu Bílú? Priznal bez okolkov, čo je za tým!

Archívna reportáž

Hoci vzťah Lucie Bílej (57) a Radka Filipiho (40) trvá už osem rokov, prejavujú si stále lásku ako čerství zaľúbenci. Pre Radka je slávna speváčka priam bohyňou, ktorú obdivuje a miluje, čo rád dokazuje aj darmi. Keď má premiéru v divadle, nikdy nezabudne na obrovskú kyticu, ktorú jej vždy odovzdá na konci vystúpenia. Je v nej neustále rovnaký počet ruží a má to svoj dôvod.

​Za veľkou kyticou, ktorú Lucii Bílej odovzdáva na pódiu jej partner Radek Filipi vždy po jej divadelnej premiére, sa táto drobná speváčka takmer stráca. Má z nej zas a znovu stále veľkú radosť, a tak Radek nelení a jazdí po ňu do kvetinárstva až do Plzne, ako sám prezradil. Kytica sa skladá zo 160 červených ruží, nikdy viac, ani menej. Nie je však za tým žiadny symbol, ani mágia, ale praktické skúsenosti profesionálky z kvetinárstva. 

"Slečna už ich skúšala naviazať viac, ale už sa jej to rozpadalo. Viaže to taká drobná slečna a myslím, že s takým pugétom musí mať dosť nčo robiť. A hlavne je tá kytica potom hrozne ťažká," vysvetlil Filipi pre magazín Lifee.cz dôvod počtu ruží v kytici. Vďaka svojej veľkosti sa rozhodne nedá prehliadnuť ani z posledného radu v divadle. Ruže v kytici sú veľké a prémiovej kvality a ohromujúca musí byť aj jej cena. No iné ruže, ako tie najlepšie, Radek nechce.

Kým si nezničil chrbát, bol Radek majster sveta v benchpresse:

"Samozrejme – asi sa dá naviazať pugét, v ktorom bude 200 ruží, ale sú maličké. Toto sú krásne veľké ruže a ja si na tom naozaj zakladám. Celá kytica je fakt ťažká a Lucka sa s ňou maximálne dokáže na chvíľku nechať odfotiť, potom jej to musím odobrať. Je to taká moja pravidelná výzva," opísal skúsenosti s obrovskou kyticou Radek, ktorý ju môže pokojne považovať za "činku". Napokon, je chlap ako hora a ako držiteľ zlata z majstrovstiev sveta aj Európy v tlaku na lavičku nemá problém udržať ani väčšiu váhu, no predsa len obvykle neťahajú domov všetkých 160 kusov. Časť nechávajú v divadle, po rozdelení kytice je aj tak ruží tak veľa, že ich majú "po celom dome", ako priznal Radek.

Radek nepotrebuje nič žehliť, Lucke chce prosto robiť radosť:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lucie Bílá (@luciebila)

Pre ženu

Najčítanejšie