Obrovský šok pre fanúšikov Kelly Family! Zomrela členka kapely so smutným osudom

20.04.2021 18:14 Topstar.sk Hudba

Obrovský šok pre fanúšikov Kelly Family! Zomrela členka kapely so smutným osudom

Archívne video
embed kód
Asi nie je našich končinách nikto nad 20 rokov, kto by nepoznal nemecko-írsko-španielsku rodinu Kelly Family. Hoci už pred pár rokmi ukončili aktívnu kariéru, väčšina zo 16 členov sa hudbe nikdy neprestala venovať. Žiaľ, jedna z členiek rodinu opustila už definitívne. Barby Kelly zomrela minulý štvrtok.

O smutnej udalosti informovala kapela na svojom profile na Instagrame, pričom bližšie príčinu smrti len 45-ročnej Barby nešpecifikovali. Zomrela pritom len dva týždne pred svojimi 46. narodeninami. 

Barbara Ann Kelly sa narodila 28. apríla 1975 v Španielsku. V rodinnej kapele The Kelly Family hrala na perkusie a gitaru. Patrila k tým členom rodiny, ktorí si slávu a pozornosť príliš neužívali a už v roku 2000 sa stiahla zo zrakov verejnosti, píše portál Express.de.

Pripomeňte si Maite ako speváčku:

Napriek tomu neprestala s kapelou spolupracovať, pri pár pesničkách priložila ruku k dielu, na pódium už ale nikdy nevystúpila. Jej hlas však zaznel na albume, ktorý Kelly Family nahrali pri príležitosti 25. výročia vzniku skupiny, na úspešné výročné turné sa s nimi nevydala.Barby trpela roky psychickými problémami, hovorilo sa dokonca o schizofrénii. V roku 2013 sa Jimmy Kelly na Facebooku vyjadril k jej stavu: "Barby trpí už mnoho rokov psychickou chorobou, ktorá znemožňuje, aby žila sama, postarala sa o seba a bola sama za seba zodpovedná. Musí byť pod trvalým dohľadom".

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kelly Family (@thekellyfamilyofficial)

"Naša milovaná sestra odišla po krátke chorobe. V tejto chvíli nedáme žiadne ďalšie vyjadrenia, stále žialime pre túto obrovskú stratu. Barby nám všetkým bude príšerne chýbať a navždy si ju ponesieme v našich srdciach a spomienkach," píše sa vo vyjadrení kapely na Instagrame. Maite Kelly venovala na svojom profile staršej sestre tiež dojímavú spomienku: "Mama Barbara a papa Dan ťa už držia silno vo svojom náručí. Teraz si doma".

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Maite Kelly (@maite_kelly)

Zdroj: express.de/topstar.sk

TV Program

20:35 Nemocnica
21:40 Na hrane
22:30 Sedem
20:30 Indiana Jones a chrám skazy
23:00 Vojak 3
01:00 Profesionáli III.
20:10 Myšlienky vraha VIII.
21:00 Vtierka Castle
21:55 Vtierka Castle
20:45 Volám sa Caillou V.
21:05 Okido I.
21:25 Bob staviteľ XV. - XVIII.
20:15 Kuře s ušima
22:25 Ve jménu ďábla
00:00 Domino