Speváčka doplatila na porušovanie lockdownu! Prišla o miesto v porote televíznej šou!

04.03.2021 22:30 Topstar.sk Hudba
Speváčka doplatila na porušovanie lockdownu! Prišla o miesto v porote televíznej šou! Zdroj: Instagram/Rita Ora
Známa britská speváčka kosovského pôvodu svoju horkú krv nezaprie ani počas pandémie. Výstredná hviezdička sa vždy rada zabávala na divokých žúroch a nemienila s tým prestať ani počas lockdownu. Ten porušila hneď niekoľkokrát, a kým jej nerobilo problém zaplatiť za svoje prehrešky niekoľkotisícové pokuty , jej "zamestnávateľom" to už také malicherné neprišlo. Do porotcovského kresla zábavnej hudobnej šou si už nesadne.

Britská speváčka Rita Ora prišla o teplé miestečko porotkyne v hudobno-zábavnej šou The Masked Singer, ktorá je obdobou slovenskej šou Zlatá maska. Podľa informácii denníka Daily Mail za to môže jej dvojnásobné lockdownové extempore, keď neudržala zapálené lýtka za dverami domova a vybrala sa žúrovať. Tvorcovia šou už majú náhradu a Rite to, zdá sa, ani veľmi neprekáža.

Speváčka sa totiž momentálne nachádza na plážach horúcej Austrálie, kde okrem zábavy zároveň nakrúca upútavky na šou The Voice. V svetoznámej speváckej talentovej šou zasadne Rita, čuduj sa svete, na porotcovskú stoličku. Avšak aj to môže byť dôvodom jej zrušeného angažmánu v pokračovaní "maskovanej" zábavnej šou. A to je možno aj dôvod, prečo svojej náhradníčke, tanečnici Oti Mabuse a ostatným kolegom popriala na diaľku veľa úspechov a vyslovila slová podpory.

Rita zožala pred niekoľkými dňami v šou Jimmyho Fallona svojím vystúpením v budove opere v Sydney veľký úspech:

"The Masked Dancer bude obrovská zábava, nemôžem sa dočkať, keď vás všetkých uvidím. Posielam veľa lásky z Austrálie," odkázala svojim kolegom zo šou Rita, ktorá momentálne žne úspechy aj za účinkovanie v šou Jimmyho Fallona. Naživo v nej  vystúpila v jedinečnej budove opery v Sydney a zaspievala svoj hit Bang Bang. Zdá sa teda, že za svoje priestupky veľmi netrpí, naopak, užíva si o to viac publicity.

Rita ako porotkyňa v šou The Masked Singer:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa The Masked Singer UK (@maskedsingeruk)

Rita nahnevala mnohých Britov po tom, čo vyšli na svetlo sveta paparazzi fotky, na ktorých sa ešte v novembri 2020 spolu s mnohými hosťami presúvala na jej tajnú narodeninovú oslavu v jednej z luxsuných londýnskych reštaurácii. Párty skončila zásahom polície a Rita šla na druhé ráno poslušne vyplatiť desaťtisícovú pokutu za porušenie lockdownu. Zároveň sa Rita prostredníctvom sociálnych sietí za svoje nezodpovedné správanie ospravedlnila. Avšak jej túžba po slobode bola silnejšia, a tak sa z Londýna presťahovala do prenajatého domu v Cotswolds, kde podľa jej hovorkyne pracovala na novom albume.

Zdroj: Daily Mail/Topstar.sk

TV Program

22:10 Uhorčík
22:50 Kingsman: Zlatý kruh
01:50 Nečakané odhalenie
20:30 Oktagon zápasenie
00:20 Najväčšie svetové talenty
02:10 Leto 2003
22:10 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
23:05 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
00:05 Heydrich: Muž so železným srdcom
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:45 Cesta za pokladom
23:00 Okido I.
21:45 Svatební obřad
23:25 Záhada Hory mrtvých
01:00 Dopis na rozloučenou