Ondrej Kandráč sa ukázal vonku s tehotnou manželkou! Rúška dole a TOTO odkazujú!

26.04.2020 19:11 Topstar.sk Hudba

Ondrej Kandráč sa ukázal vonku s tehotnou manželkou! Rúška dole a TOTO odkazujú!

Archívna reportáž
embed kód
Už onedlho sa rodinka Kandráčovcov rozrastie na päť členov. K Emke a Ondríkovi pribudne začiatkom leta súrodenec, ktorého pohlavie zatiaľ Ondrej s Erikou neprezradili.

Stále zamilovaní Kandráčovci vyrazili na malý výlet, preč z mesta, mimo ľudí. Zrejme aj pravidelné prechádzky sú za tým, že nastávajúca mamička je stále ako prútik, človek by neveril, že je už v treťom trimestri.

Tentokrát sa ale vybrali ďalej, ako len do košických parkov. Na Instagram pridal Ondrej fotku z nádrže Bukovec.

Takýto prekrásny duet zverejnili Ondrej a Erika začiatkom apríla:

Hoci sú manželmi už 12 rokov, stále sú zamilovaní ako v prvý deň, možno aj viac. Na príchod tretieho dieťatka sa už veľmi tešia. "Verím, že manželka to ako vždy bravúrne zvládne a ja sa jej v tom budem snažiť všemožne pomáhať," povedal pred časom onedlho trojnásobný otecko Ondrej.

Prechádzka v prírode je nepochybne výborný nápad, iste lepší, ako sa izolovať doma. Ondrej o tom nepochybuje.  "Dnes som si na vodnej nádrži Bukovec spomenul na jedno latinské príslovie, ktoré sme sa učili ešte na škole - lekár lieči, príroda uzdravuje. Nuž, čo dodať, asi je na tom niečo," zafilozofoval si spevák. Keďže boli v prírode a mimo davov, nebáli sa obaja zložiť aj rúška. Podľa nového nariadenia tak môžu ľudia za splnenia určitých podmienok spraviť. Nadýchnuť sa naplno čerstvého vzduchu je nepochybne v týchto časoch "liek".

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PRESTRETÉ
05:10 Súdna sieň
05:55 Súdna sieň
07:20 Panelák IX.
05:00 Kutyil s.r.o. II.
05:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:25 POLICAJTI V AKCII
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:45 Ruby z dúhy I.
05:40 Příšerákovi
07:20 Slunce, seno, erotika
09:20 Belmondo