Hviezdny český spevák išiel na operáciu kolena, teraz BOJUJE o život!

22.03.2020 10:15 Topstar.sk Hudba

Hviezdny český spevák išiel na operáciu kolena, teraz BOJUJE o život!

Archívne video
embed kód
Tragédia za tragédiou. Aj tak sa dajú opísať posledné mesiace vo svete spevu. Obrovská strata v podobe skonu Karla Gotta v októbri, v marci odišla jeho rovesníčka Eva Pilarová, teraz bojuje o život rovnaký ročník - ich spevácky kolega a šoumen Josef Lafuer.

Osemdesiatnik Josef Laufer, ktorý patril v Československu k obrovským hviezdam, mal absolvovať banálnu operáciu kolena. Situácia sa ale zvrtla a teraz bojuje skvelý spevák v pražskej nemocnici o život, píše portál Blesk.cz.

Počas operácie vykonávanej v narkóze Lauferovi zlyhalo srdce, povedal Blesku zdroj priamo z nemocnice. "Pan Laufer je hospitalizovaný na našej koronárnej jednotke," potvrdili správu z nemocnice Na Homolce.

Josef Laufer sa v skvelej forme predviedol v relácii Všetko čo mám rád v roku 2018:

Josef Laufer je v starostlivosti odborníkov na monitorovanom lôžku na oddelení akútnej kardiológie. Srdce mal pritom údajne až do operácie kolena v poriadku. "Pri operácii mu skolabovalo. Lekárom sa podarilo ho nahodiť, ale museli ho uviesť do umelého spánku," tvrdí zdroj z nemocnice.

Lauferovi sa pokúšal dovolať aj jeho kamarát, klavirista Pavel Větrovec. "Niekoľkokrát som sa mu snažil dovolať, ale márne. Naposledy, keď som mu chcel popriať k meninám. Mal ale vypnutý telefón. To nemáva, bolo mi to čudné," priznal obavy Větrovec. Údajne bol Laufer v posledných rokoch vo veľkom strese. Najprv sa nesmierne bál o milovanú manželku, ktorá tri roky bojovala o život po toxickom šoku, napokon úspešne. Potom ho veľmi ranila smrť Karla Gotta, s ktorým boli dlhé desaťročia nielen kolegovia, ale aj dobrí priatelia.

Zdroj: blesk.cz/topstar.sk

TV Program

10:15 Horúce strely 1
11:50 Patrick
13:45 Čínsky zverokruh
11:05 Pravá a ľavá ruka diabla
13:30 Prvé oddelenie
14:00 VŠETKO ČO MÁM RÁD
10:50 Vraždy v Brokenwoode III.
12:50 Taken - Posadnutý pomstou II.
13:45 Taken - Posadnutý pomstou II.
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Kúzlovanie
12:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
10:30 Kapitán Trueno a Svatý Grál
12:30 Romantici
14:20 Rezistence