Trpké PRIZNANIE! Známu speváčku uniesli, nadrogovali a znásilnili!

17.03.2020 11:50 Topstar.sk Hudba

Trpké PRIZNANIE! Známu speváčku uniesli, nadrogovali a znásilnili!

Archívna reportáž
embed kód
Štatistiky sú jasné. Nejakú formu násilia zažije počas života obrovské percento žien. Znásilnenie patrí medzi najodpornejšie zločiny, ktoré ženu poznačia aj na celý život. Túto príšernú skúsenosť má, žiaľ, aj 35-ročná speváčka Duffy pred nedávnom priznala, že to bol aj zároveň dôvod jej dlhšej odmlky.

Waleská speváčka sa s touto skutočnosťou zverila na overenom Instagramovom profile. To, že jej trvalo dlhšiu dobu sa spamätať je prirodzené a ozrejmila, že je už v poriadku a v bezpečí.

Speváčka, ktorú preslávil hit Mercy napísala, že bola „nadrogovaná, znásilnená a držaná v zajatí niekoľko dní“. O tom, či napíše toto vyznanie rozmýšľala podľa svojich slov veľmi dlhý čas. K rozhodnutiu mala dospieť po tom, ako ju minulé leto kontaktoval istý novinár, ktorý s ňou chcel urobiť rozhovor. „Bol veľmi milý a citlivý, a bol to príjemný pocit sa o tom s niekým konečne  porozprávať,“ priblížila speváčka.

Duffy a jej megahit Warwick Avenue:

„Prežila som to, ale uzdravenie trvalo dlhší čas,“ upokojila fanúšikov speváčka.  Vysvetlila aj  svoje dôvody dlhej odmlky: „Nechcela som ukázať svetu smútok v mojich očiach. Pýtala som sa sama seba, ako môžem spievať, keď je moje srdce zlomené?“

Speváčkine vyznanie na sociálnej sieti:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

You can only imagine the amount of times I thought about writing this. The way I would write it, how I would feel thereafter. Well, not entirely sure why now is the right time, and what it is that feels exciting and liberating for me to talk. I cannot explain it. Many of you wonder what happened to me, where did I disappear to and why. A journalist contacted me, he found a way to reach me and I told him everything this past summer. He was kind and it felt so amazing to finally speak. The truth is, and please trust me I am ok and safe now, I was raped and drugged and held captive over some days. Of course I survived. The recovery took time. There’s no light way to say it. But I can tell you in the last decade, the thousands and thousands of days I committed to wanting to feel the sunshine in my heart again, the sun does now shine. You wonder why I did not choose to use my voice to express my pain? I did not want to show the world the sadness in my eyes. I asked myself, how can I sing from the heart if it is broken? And slowly it unbroke. In the following weeks I will be posting a spoken interview. If you have any questions I would like to answer them, in the spoken interview, if I can. I have a sacred love and sincere appreciation for your kindness over the years. You have been friends. I want to thank you for that x Duffy Please respect this is a gentle move for me to make, for myself, and I do not want any intrusion to my family. Please support me to make this a positive experience.

Príspevok, ktorý zdieľa @ duffy,

Speváčka tiež prisľúbila, že v dohľadnej dobe odpovie na otázky svojich fanúšikov v živom rozhovore a ďakuje za ich pochopenie. Dovtedy si želá rešpektovanie jej súkromia. Verí v podporu fanúšikov v tomto rozhodnutí.

Duffy je waleská speváčka, ktorá prerazila s hitom Mercy z jej debutového albumu Rockeferry. Milá blondínka s jedinečným hlasom si okamžite získala množstvo fanúšikov po celom svete. Prišiel ale rok 2008 a speváčka zmizla z verejného diania. Podľa všetkého práve hrozivý zážitok stál za predčasným ukončením jej skvelo naštartovanej kariéry.

Zdroj: instagram/youtube/facebook/topstar.sk

TV Program

05:45 Prvé oddelenie
06:15 Noviny TV JOJ
07:05 Krimi
05:20 Súdna sieň
06:10 Súdna sieň
07:35 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
05:55 Ako som prežil
07:20 Keby bolo keby 2
08:25 Keby bolo keby 2
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:55 Osudová láska
07:30 Příšerky z vesmíru
09:10 Mia a bílý lev