Nevieme, ČOMU veriť, vysvetľuje Knechtová fotografiu s tehotenským bruškom

20.02.2020 12:17 Topstar.sk Hudba

Nevieme, ČOMU veriť, vysvetľuje Knechtová fotografiu s tehotenským bruškom

Archívna reportáž
embed kód
Speváčka Katka Knechtová oznámila obrovskú novinu. Pod srdcom nosí dieťatko. Fotku s bruškom zverejnila na sociálnej sieti Instagram. Aspoň tak to celé vyzeralo. Pravda je však niekde úplne inde.

​Speváčka Katka Knechtová sa stane vo veku 38 rokov matkou. Alebo nie? 

Radostnú správu zverejnila na sociálnej sieti Instagram. 

View this post on Instagram

#takisme

A post shared by Katarina Knechtova (official) (@katarinaknechtovaofficial) on

"Takí sme," znie stručný popisok k fotke.

Prekvapení a nadšení zároveň boli aj mnohí fanúšikovia. 

Nevieme, čomu veriť...

"Ani vo sne by mi nenapadlo, že vyhodím fotografiu a spustí sa šialenstvo," napísala Knechtová deň po zverejnení bruška. 

"Mrzí ma to len kvôli ľuďom, ktorí mi to priali a tešili sa, ale aj kvôli tým, ktorí mi to neprajú a vlastne mi neprajú nič," vysvetlila.

Touto skúsenosťou však chcela poukázať na niečo iné. Všetci sa podľa jej slov stávame povrchnými a kritiku smerovala aj k médiám, ktoré správu o tehotenstve zobrali ako zaručene pravdivú.

"Nevieme sa zorientovať, nevieme správne zadefinovať, čo je pravda a čo je len manipulácia. Nevieme, čomu veriť," pokračovala vo svojom vyhlásení.

View this post on Instagram

Evanjelium podla Jana: Blahoslaveni ti, co nevideli, a uverili...” ...Ani vo sne by mi nenapadlo, ze vyhodim foto a spusti sa lavina, vlastne sialenstvo... A najvtipnejsie na tom je, ze do hodiny to vyhodili mnohe slovenske a ceske media ako tutovku💯, bez toho, aby si to niekto vobec overil😊. Mrzi ma to len kvoli ludom, ktori mi to priali a tesili sa, ale aj kvoli tym, ktori mi to nepraju a vlastne mi nepraju nic. Chcem touto skusenostou poukazat na jednu velmi dolezitu vec. Vsetci sa stavame povrchnymi, nejdeme do hlbky, konzumujeme, sudime...Nevieme sa zorientovat, nevieme spravne zadefinovat, co je pravda a co je len manipulacia...Nevieme, comu verit. Takze☝️: Dieta necakam. Cakam ale na 3 dolezite veci, ktore sa ma v najblizsej dobe bytostne tykaju a verim, ze toho budete vsetci sucastou🙌. Prva su volby. Potrebujeme zmenu. Vsetci. Co postrada vyvoj, odumiera. Nedovolte, aby sme postupne odumierali spolu so...Nezasluzime si to!!! Druha je moj novy singel #takisme - duet s uzasnym muzikantom 🎸a tretia je moj novy album‼️, v ktorom odhalim dalsie dolezite posolstvo pre nas vsetkych, pre tuto krajinu. A na zaver moje vlastne evanjelium : dakujem vsetkym, co neverili, ale pochopili❤️....Stale vasa KK.

A post shared by Katarina Knechtova (official) (@katarinaknechtovaofficial) on

Zdroj: Instagram, topstar.sk

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:25 ŠPORT
18:45 Kosti V.
19:40 Profesionáli
20:25 Cez prsty
19:00 Ochrana svedkov III.
20:10 Columbo
22:00 NAJHĽADANEJŠÍ
19:15 Sníček a Dúhalka
19:35 Viking Vicky
19:45 Ruby z dúhy I.
18:25 Daddy Cool
20:15 Továrna na sny
22:30 Kolonie