Polročný Rytmusov syn je neuveriteľný! TÁTO fotka to dokazuje!

25.01.2020 16:23 Topstar.sk Hudba

Polročný Rytmusov syn je neuveriteľný! TÁTO fotka to dokazuje!

Archívna reportáž
embed kód
Už o pár dní oslávi malý Sanel "polročnicu". Svojich rodičov stihol spraviť najšťastnejšími na svete, a niet pochýb, že nech by bol akýkoľvek, milovali by ho rovnako. Podľa všetkého je to ale ozaj mimoriadne šikovný chlapček.

Hoci sa Rytmus a Jasmina snažia svojho synčeka chrániť pred zrakmi verejnosti na sociálnych sieťach, radi sa chvália rodinným šťastím.

Takto sa stalo, že fanúšikovia predsa len konečne uvideli malého Sanela v celej kráse - keď minulý týždeň zverejnila Jasmina fotku spred rodinného krbu a ľuďom neunikol veľký obraz. Na ňom mohli celkom jasne vidieť malého Sanelka konečne aj spredu.

Rytmusovi na láskavom otcovstve veľmi záleží:

Teraz ale pridal fotku Rytmus, a tá je už pomerne prekvapivá. Sanel totiž ešte len bude mať 6 mesiacov, čo je vek, keď sa bábätká obvykle dokážu len pretáčať z bruška na chrbát, niektoré sa začínajú plaziť a ozaj len malé percento sa pustí do pohybu na štyroch.

O tom, žeby sa polročné dieťatko stavalo na vlastné nohy, obvykle často nepočuť. Sú to skutočne veľmi vzácne výnimky. A Sanel patrí evidentne medzi ne. "Tento náš malinký červík má necelých 6mesiacov. Neuveriteľné, ako to letí, a aké šťastie nám do života vniesol. Odporúčam každému, kto sa cíti na to byť dobrým tatkom, ktorý sa chce starať o rodinu," okomentoval Rytmus fotku s odporúčaním.

Nezabudol dodať aj vyznanie lásky svojej manželke, ktorá mu to so srdiečkami opätovala.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

08:40 NAŠI II.
09:20 NAŠI II.
09:55 JENNY
08:00 Súdna sieň
09:10 NOVÁ ZÁHRADA
10:25 NA CHALUPE
08:00 Dr. LUDSKY
09:25 Áno, šéfe USA II.
10:20 Áno, šéfe USA II.
08:40 Máša a medveď II.
08:50 Rapotáčik
09:00 Hanička a Murko pre najmenších
06:55 Pozdravy ze spermabanky
08:50 Góóól! III.
10:35 Red Dog - psí legenda