Polročný Rytmusov syn je neuveriteľný! TÁTO fotka to dokazuje!

25.01.2020 16:23 Topstar.sk Hudba

Polročný Rytmusov syn je neuveriteľný! TÁTO fotka to dokazuje!

Archívna reportáž
embed kód
Už o pár dní oslávi malý Sanel "polročnicu". Svojich rodičov stihol spraviť najšťastnejšími na svete, a niet pochýb, že nech by bol akýkoľvek, milovali by ho rovnako. Podľa všetkého je to ale ozaj mimoriadne šikovný chlapček.

Hoci sa Rytmus a Jasmina snažia svojho synčeka chrániť pred zrakmi verejnosti na sociálnych sieťach, radi sa chvália rodinným šťastím.

Takto sa stalo, že fanúšikovia predsa len konečne uvideli malého Sanela v celej kráse - keď minulý týždeň zverejnila Jasmina fotku spred rodinného krbu a ľuďom neunikol veľký obraz. Na ňom mohli celkom jasne vidieť malého Sanelka konečne aj spredu.

Rytmusovi na láskavom otcovstve veľmi záleží:

Teraz ale pridal fotku Rytmus, a tá je už pomerne prekvapivá. Sanel totiž ešte len bude mať 6 mesiacov, čo je vek, keď sa bábätká obvykle dokážu len pretáčať z bruška na chrbát, niektoré sa začínajú plaziť a ozaj len malé percento sa pustí do pohybu na štyroch.

O tom, žeby sa polročné dieťatko stavalo na vlastné nohy, obvykle často nepočuť. Sú to skutočne veľmi vzácne výnimky. A Sanel patrí evidentne medzi ne. "Tento náš malinký červík má necelých 6mesiacov. Neuveriteľné, ako to letí, a aké šťastie nám do života vniesol. Odporúčam každému, kto sa cíti na to byť dobrým tatkom, ktorý sa chce starať o rodinu," okomentoval Rytmus fotku s odporúčaním.

Nezabudol dodať aj vyznanie lásky svojej manželke, ktorá mu to so srdiečkami opätovala.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

08:35 27 šiat
11:00 Slečna zamilovaná
13:10 Valerian a mesto tisícich planét
08:15 Poliš a bandita 2
10:45 Smrteľný omyl
13:10 Bola raz jedna škola
09:45 Ako malé deti
10:15 Ako malé deti
10:45 Prvé oddelenie II.
09:45 Knihy od Stonožky
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam X.
08:35 Dvě svatby
10:10 Výlet s mámou
11:55 Všechno, co si přeje