Ťažko chorého Karla Gotta prosí dcéra Dominika o TÚTO zásadnú vec!

22.09.2019 17:19 Topstar.sk Hudba

Ťažko chorého Karla Gotta prosí dcéra Dominika o TÚTO zásadnú vec!

Archívna reportáž
embed kód
Boj s akútnou leukémiou je tvrdý a treba mať neustále navrch. Medicína je jedna vec, druhá vec je psychika, ale aj bežný režim dňa. Karel Gott má údajne problém so základnou vecou, z čoho má jeho najstaršia dcéra obavy.

Nech už je vzťah medzi Ivanou Gottovou a Karlovou dcérou Dominikou akýkoľvek, otec a dcéra k sebe majú blízko. Nečudo, že Dominika má obavy o jeho život, píše portál Blesk.cz.

Dominika v týchto ťažkých chvíľach nemôže prísť otca podporiť osobne, podstupuje totiž odvykaciu liečbu. Dlhodobo sa jej totiž nedarí zvíťaziť nad závislosťou na alkohole a liekoch.

​Liečba prebieha dobre, no úplne spokojná byť nemôže. "Darí sa mi dobre. Ale čo sa týka otca, mám obrovské obavy," zverila sa Blesku Dominika.

Prezradila aj to, že jej otec má problém so zásadnou vecou - nechutí mu jesť. "Otec musí jesť, aby mal energiu bojovať s chorobou, ale veľmi mu to nejde! Povedala som mu, nech to skúša, že všetko bude dobré. A najmä, aby myslel pozitívne," hovorí o svojich radách Karlovi jeho dcéra.

S Gottom sa naposledy videla v júli, keď prišla s manželom osláviť otcove jubileum. Sľúbila, že podstúpi odvykaciu liečbu, nepochybne Karla teší, že to aj realizuje. Ako Dominika dodáva, verí, že čoskoro sa s otcom opäť uvidí.

Zdroj: blesk.cz/topstar.sk

TV Program

21:45 MINISTRI II.
22:35 Myšlienky vraha V.
23:35 Myšlienky vraha V.
20:25 Susedská hliadka
22:35 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
22:40 Krvavý obchod
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX.
22:55 ŽREBOVANIE
21:35 Sam a Max
22:00 Jahôdka a jej kamaráti III.
22:20 Požiarnik Sam VIII.
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Vzpomeň si
22:00 V utajení
23:45 Kolonie