Čo je to za blýskavý prsteň?! Čaká speváčku po ťažkom období svadba?

26.07.2019 23:49 Topstar.sk Hudba

Čo je to za blýskavý prsteň?! Čaká speváčku po ťažkom období svadba?

Archívna reportáž
embed kód
Hovorí sa, že po búrke vždy vyjde slnko. Pre ľudí v ťažkom období to je neraz fráza, ktorá dokáže poriadne vytočiť. Ale aj v tomto prípade sa ukazuje, že na tom zrejme je kus pravdy. A táto popová hviezda si to "slnko" už skutočne zaslúži.

Britney Spears má za sebou život na tri knihy a to ešte nemá ani 40 rokov. Prvý album s hitom Baby One More Time pritom vydala už pred 22 rokmi. Sláva, ktorú si po celom svete získala už ako tínedžerka, si ale vybrala krutú daň.

V roku 2007 sa Britney, vtedy vydatá za tanečníka Kevina Federlina, s ktorým má dve deti, nervovo zrútila a oholila si hlavu, okrem iného. Odvtedy je viac či menej pravidelne stále psychiatrickým pacientom, jej otec sa postaral o pozbavenie svojprávnosti, čím prišla aj o možnosť disponovať svojím majetkom.

Priateľ Britney v roku 2017, keď sa svet dozvedel, že speváčka už nie je sama:

​Ohľadom komplikovaného vzťahu s otcom sa už popísalo veľa, pravda je taká, že nič nezabránili Britney zamilovať sa. Už dva roky tvorí pár s iránskym svalnáčom, o 12 rokov mladším Samom Asgharim. Až teraz ho ale vzala do spoločnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Our first premiere ⭐️ @samasghari

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears),

Hoci si na Instagrame vyznávajú lásku veľmi intenzívne, Britney dosť dlho otáľala s predstavením Sama celému svetu. Premiéra Tarantinovho nového filmu Vtedy v Hollywoode sa ale speváčke zjavne zdala byť ideálnou príležitosťou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

About last night ?‍♀️??‍♂️

Príspevok, ktorý zdieľa Sam Asghari (@samasghari),

Na tom by, napokon, nebolo nič šokujúce, ak by si ľudia nevšimli ešte jeden malý detail. Žiariaci diamant v prsteni na jej ľavej ruke. Na fotkách skorších fotkách ho rozhodne nemala. Okamžite sa začali šíriť reči, že je to ON.

​Obaja ale zatiaľ mlčia, svadba je preto zatiaľ len špekuláciou, no nový prsteň v tvare obvyklého zásnubného, je viac, než sľubný.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

16:30 PRESTRETÉ
17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:30 Simpsonovci IX.
17:00 Simpsonovci IX.
17:30 Kosti VIII.
15:50 C.S.I.: Kriminálka Miami III.
16:50 Súdna sieň
18:00 Súdna sieň
16:35 Macko Uško
16:45 Okido II.
17:00 Rapotáčik 2
14:55 Kamkoliv půjdeš
16:50 Život ryb
18:30 Životy svatých 1/2