Zatiaľ čo Rytmus sa stal otcom, jeho bývalka Dara TAKTO vyvádza!

26.07.2019 18:26 Topstar.sk Hudba

Zatiaľ čo Rytmus sa stal otcom, jeho bývalka Dara TAKTO vyvádza!

Archívna reportáž
embed kód
Dara si naozaj nenechá ujsť žiadnu príležitosť, aby sa nepochválila. Čímkoľvek. Našťastie, obvykle sú to pozitívne veci. Teraz zapĺňa svoj Instagram fotkami z dovolenky, ktorú si užíva s dcérou Lolou.

Dara vyrazila neobvykle do európskej destinácie. Milovníčka exotiky zakotvila tentokrát na gréckom ostrove Kréta.

Dara cestovanie do exotiky vyslovene miluje:

​Spoločnosť jej robí nielen dcérka Lola, ale aj ich psík Foxinka. Neprejde deň, aby Dara nepridala fotku. A nielen jednu, z Kréty chrlí doslova záplavu fotiek. Hoci začalo to neveľmi radostným komentárom, keď speváčka použila dokonca aj vulgarizmus.

Nepeknú nadávku si vyslúžili cikády, ktoré ľudia obvykle na dovolenke vnímajú pozitívne, ako kolorit Stredomoria. Dara si zjavne nevie na hmyzie koncerty zvyknúť. Cikády sú ale zrejme jedinou poškvrnou pobytu na Kréte.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

A na Kréte práve zapadá slnko:)... Pozdravujeme vás z našej dovolenky, premiérovo v trojici, aj s našou milovanou Foxinkou??❤️ #girlsonholiday

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Dara si užíva západy slnka, krásnu pláž s modrou vlajkou za čistotu, ale aj zrkadlo. Je to čudné? Určite nie pre Daru, ktorú každý pohľad do zrkadla zjavne inšpiruje k foteniu. "Moja cesta okolo zrkadla nemohla zostať nepovšimnutá," priznáva selfie maniačka Dara.

Speváčku v bikinách už videli jej fanúšikovia zo všetkých strán, no podľa komentárov s tým nemajú problém, naopak. Dara sa môže tešiť z desiatok pochvalných komentárov. Akurát jej nevyšlo videjko. "Je vidieť, že som neskúsený insta-kameraman, teraz som si všimla, že som si krásne usekla hlavičku," zavtipkovala na svoj účet hviezda.

Dara si užíva dovolenku v hoteli, kde ju stojí noc s raňajkami zhruba 500eur. Toľko mnohí platia za celý pobyt, no pravda je, že nie každý je už tridsať rokov hviezdou prvej kategórie, ako táto popová speváčka.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:25 Súdna sieň
06:05 DEDIČSTVO
07:30 Panelák
05:25 Hoď svišťom II.
05:55 POLICAJTI V AKCII
06:55 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:20 Tajemství úspěchu
07:20 Vánoční okouzlení
08:55 Zvuk dětské duše