Adam Ďurica má nový singel, prezradil mená hostí na turné

10.06.2019 12:59 Topstar.sk Hudba

Adam Ďurica má nový singel, prezradil mená hostí na turné

Spevák Adam Ďurica zverejnil lyric video k piesni Zatancuj si so mnou. V novinke je možné vidieť okrem textu skladby aj ženu tancujúcu na rôznych miestach v prírode.

​​"Niektoré skladby majú v sebe niečo zvláštne a príťažlivé a toto je jedna z nich. Keď sme ju hrali naživo na akustických koncertoch, ľudia na ňu perfektne reagovali a po koncerte mi ju často spomínali a pýtali sa, či k nej spravím aj videoklip a vtedy som o tom začal vážne premýšľať," uviedol interpret na margo skladby z albumu 30.

Muzikant sa už teší na jesenné koncerty, v rámci ktorých vystúpia aj František Jano, Peter Bič a Viktória Vargová z Peter Bič Project, Karmen Pál-Baláž či Marián Čekovský, na ktorého sa môžu fanúšikovia tešiť v Bratislave.

"Na jarných koncertoch vznikla strašne dobrá partia a keď sme hrali posledný koncert, až nám bolo ľúto, že sa to celé končí. Vtedy som si povedal, že to vôbec skončiť nemusí, lebo je to len o tom, či v tom chceme pokračovať. A my chceme spolu hrať a strašne nás to baví, a preto bude aj Karmen aj Peťo s Viki aj na jesenných akustických koncertoch. Som naozaj rád, že pozvanie prijal aj Marián, ktorého považujem za úžasného hudobníka a skvelého človeka, s ktorým sa oplatí tráviť čas. Práve on obohatil moju skladbu Dávno si preč o nádherne piano. Veľmi sa naňho teším," povedal Ďurica.

Pozrite si reportáž o Adamovom turné:

Zdroj: TV JOJ, topstar.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:35 Krimi
06:05 Noviny TV JOJ
06:55 Rýchla rota Chipa a Dala
05:05 NA CHALUPE
05:50 NOVÉ BÝVANIE
06:40 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela
05:00 Extrémna premena II.
05:40 Extrémna premena II.
06:20 Fashion Hero: Svet módy trochu inak
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti II.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:15 Arthur Newman
07:05 Zlatý holky
09:05 Barva vítězství