Rozchod bola úľava. Verím v karmu, hovorí Dara

08.11.2018 09:09 Topstar.sk Hudba

Rozchod bola úľava. Verím v karmu, hovorí Dara

Archívna reportáž
embed kód
Sedem mesiacov po rozchode Dary a Rytmusa sa raper zasnúbil s moderátorkou Jasminou Alagič. Dnes už expartneri svorne tvrdili, že sa rozchádzajú ako priatelia a špinu na seba hádzať nemienia. Pakt priateľstva ale skončil niekoľko týždňov po vyhlásení, keď Rytmus vymazal všetky spoločné fotky so speváčkou. Neušetril ani pieseň, ktorú pre Daru kedysi zložil.

V pondelok Rytmus pokľakol v Bosne pred Jasminu Alagič a ona povedala áno. Zatiaľ čo prichádzali gratulácie z každej strany, mnohých zaujímala reakcia Dary

​"Úprimne im gratulujem a prajem šťastie. Ale k téme ja a Patrik sa chcem vyjadrovať iba v súvislosti s peknou minulosťou, ktorú si chcem pamätať tak, ako bola napísaná. Nič ďalšie sa ma už netýka. Verím v karmu, takže neprajem nikomu nič iné než šťastie. To, že poprel našu minulosť, ma zamrzelo, ale aby ma to mrzelo ďalej, to by som musela byť emočne zainteresovaná, a to nie som. Už dlho. To, že sa zasnúbili, im naozaj úprimne prajem," uviedla pre Expres.

Speváčka si užíva stav slobody. "Veľa ľudí mi píše, aby som sa nebála, že si určite niekoho nájdem. Ale ja nikoho nehľadám. Vytáča ma predstava ženy trasúca sa strachom zo samoty. Proste chudinka. Čo ak je to presne naopak? Prečo ľutujeme ženy a len málokomu napadne na situáciu pozrieť sa z inej stránky? Napríklad, že rozchod znamená úľavu, ako tomu bolo v mojom prípade?" dodala.

Speváčka je sama. Samoty ako takej sa ale nebojí. Pozrite si archívnu reportáž:

Zdroj: Expres.cz, topstar.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:30 Prenasledovaní
00:35 Zrodenie diabla
02:35 Noviny TV JOJ
22:20 Susedia na odstrel 2
00:25 Walking Dead VIII.
01:25 Walking Dead VIII.
23:05 Kosti II.
00:00 Kosti II.
01:00 Kosti II.
23:10 Príbehy dvoch myší II.
23:35 Zabi nudu! II.
23:40 Ovečka Shaun II.
22:25 Skleněný zámek
00:30 Špión, který mi dal kopačky
02:20 Matky na tahu o Vánocích