Dara a Rytmus by dnes oslavovali výročie, speváčka napísala TOTO

08.10.2018 10:20 Topstar.sk Hudba

Dara a Rytmus by dnes oslavovali výročie, speváčka napísala TOTO

Archívna reportáž
embed kód
Ak by boli ešte spolu, oslavovali by výročie. Dnes sa Dara Rolins vypísala z pocitov na Instagrame.

"8. október bol, JE a vždy aj bude. A nech sú dnes karty rozdané akokoľvek, viem, že tomu dátumu a pesničke venujem vždy zvýšenú pozornosť. Na ten pocit, keď som si ju prvýkrát pustila, nechcem zabudnúť. Aj vďaka týmto emóciám viem, čo znamená milovať," píše Dara na Instagrame. 

​"To, že okrem mojich fotiek vymazal Patrik zo svojho youtubového kanálu aj túto pesničku, je vlastne ďalším dôkazom, ako veľmi sú ľudia odlišní už v tých základných, životných princípoch. Ak by som poprela minulosť, svoje emócie, lásky, popriem seba a každé slovo, ktoré som kedy vypustila z pusy. A bála by som sa, že aj všetky ďalšie vyznania a sľuby, ktoré vypustím a dám komukoľvek inému, stratia tým pádom na váhe," pokračuje.

"Nehľadajte v mojich úvahách ľútosť ani patetickú nostalgiu, usmievala som sa vtedy, usmievam sa aj teraz, pretože 8. október sa nedá vymazať ZO MŇA. Nepíšem to preto, aby sa tu teraz v komentároch komukoľvek nakladalo. Patrika mám odhliadnuc od všetkého stále rada. Bola som to ja, kto s ním žil, takže som tým pádom JEDINÁ, kto sa môže eventuálne sťažovať. Nepotrebujem ani poľutovať, ani utvrdzovať v tom, že sme sa k sebe aj tak nehodili. Hodili. A vo svojej dobe - lebo KAŽDÝ vzťah má “svoju dobu”, to všetko malo svoje kúzlo. A dôkazom toho je aj pesnička 8. OKTÓBER," dodáva.

View this post on Instagram

8.oktober bol, JE a vzdy aj bude:) A nech su dnes karty rozdane akokolvek, viem, ze tomu datumu a pesnicke venujem vzdy zvysenu pozornost😊 Na ten pocit, ked som si ju prvy krat pustila nechcem zabudnut. Aj vdaka tymto emociam viem, co znamena milovat. To, ze okrem mojich fotiek vymazal Patrik zo svojho youtuboveho kanalu aj tuto pesnicku, je vlastne dalsim dokazom jak velmi su ludia odlisni uz v tych zakladnych, zivotnych principoch. Ak by som poprela minulost, svoje emocie, lasky, popriem seba a kazde slovo, ktore som kedy vypustila z pusy. A bala by som sa, ze aj vsetky dalsie vyznania a sluby, ktore vypustim a dam komukolvek inemu, stratia tym padom na vahe. Nehladajte v mojich uvahach lutost ani pateticku nostalgiu, usmievala som sa vtedy, usmievam sa aj teraz:), pretoze 8.oktober nejde vymazat ZO MNA😊 Nepisem to preto, aby sa tu teraz v komentoch komukolvek nakladalo. Patrika mam odhliadnuc od vsetkeho stale rada. Bola som to ja, kto s nim zil, takze som tym padom JEDINA kto si moze eventuelne stazovat🤣☝🏼Nepotrebujem ani polutovat, ani utvrdzovat v tom, ze sme sa k sebe aj tak nehodili. Hodili. A v svojej dobe- lebo KAZDY vztah ma “svoju dobu”- to vsetko malo svoje kuzlo. A dokazom toho je aj pesnicka 8.OKTOBER ❤️#stillLoveit #itsApartOfMyHistory #pieceOfMyLife #onesUponAtime ...💫

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

K rozchodu sa schyľovalo dlhšie. Na začiatku tohto roka sa pár rozišiel počas exotickej dovolenky. S pravdou vyšli von až na jar. Pozrite si archívnu reportáž:

Zdroj: Instagram, topstar.sk

TV Program

20:35 PRÁZDNINY
21:40 DELUKSE
00:15 Vražedné čísla IV.
20:25 Bezpečný prístav
01:05 Profesionáli
02:10 Panelák VIII.
20:10 Doktori III.
21:00 Dr. House II.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
20:45 Volám sa Caillou V.
21:05 Okido I.
21:25 Bob staviteľ
20:15 Dobrodruh Flynn
22:10 Daddy Cool
01:30 S tváří anděla