Ďalšia vojna v šoubiznise?! TOTO odkazuje Rytmus slovenským hiphoperom

14.07.2017 14:43 Topstar.sk Hudba

Ďalšia vojna v šoubiznise?! TOTO odkazuje Rytmus slovenským hiphoperom

Archívne video
embed kód
Po tom, čo sa Rytmusova partnerka Dara Rolins pustila do otvoreného konfliktu s playmate Zuzou Plačkovou, aj raper sa v týchto dňoch stretáva s jednou nepríjemnosťou. Neobišla ani jeho kolegu z brandže, Majka Spirita.

Súčasťou najväčšieho hudobného festivalu na Slovensku boli ako každý rok aj obľúbené diskusie. Jednej z nich sa zúčastnili aj známe osobnosti našej hip-hopovej scény, píše Pluska.sk.

V debate hovorili aj o tom, prečo sa ich kolegovia Rytmus a Majk Spirit, ktorí majú obrovskú fanúšikovskú základňu nevyjadrujú k politickým témam. Všetci sa zhodli, že je to z ich strany iba vypočítavosť.

Netrvalo dlho a téma tejto diskusie sa dostala aj k spomínaným dvom raperom. Majk Spirit sa k nej vyjadril prostredníctvom videa na Instagrame. "Keď nabudúce budete riešiť na čom Majkovi Spiritovi záleží a na čo má gule  a na čo nemá gule, tak pozvite moje gule do diskusie, nech vám môžem na vaše otázky odpovedať, nech môžem brániť svoju reputáciu, lebo takto zákerne sa baviť za chrbtom niekoho druhého, tým kazíte energiu v celom hip-hope a nie len pre mňa, ale pre nás všetkých," povedal vo videu, ktoré zverejnil na Instagrame.

https://www.instagram.com/p/BWdYghhl8a0/?taken-by=majkspirit

Svojskú reakciu si neodpustil ani Rytmus, ktorý sa vyjadril prostredníctvom videa. Zverejnil ho na svojom profile na Instagrame

VIDEO NÁJDETE TU.

Zdroj: Pluska.sk, Instagram

TV Program

20:35 Česko Slovensko má talent
22:10 Uhorčík
22:50 Kingsman: Zlatý kruh
20:30 Oktagon zápasenie
00:20 Najväčšie svetové talenty
02:10 Leto 2003
20:10 V znamení zbesilosti
22:10 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
23:05 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
21:40 Krtko
22:10 Kúzlovanie
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
21:45 Svatební obřad
23:25 Záhada Hory mrtvých
01:00 Dopis na rozloučenou