Bartošovej (†48) exmilenec Penk: Chcel som Ivetu zachrániť

Bartošovej (†48) exmilenec Penk: Chcel som Ivetu zachrániť

Po tragickej smrti Ivety Bartošovej sa jej exmilenci predbiehajú v tom, kto príde so šokujúcejšími obvineniami na stranu vdovca po speváčke, Josefa Rychtářa. Tentokrát sa rozrozprál Ivetin bývalý priateľ Michal Penk. Informácie priniesol denník Blesk.

Pomoc od narkomana

Michal Penk, mimochodom bývalý narkoman a spevák, randil s Ivetou Bartošovou len niekoľko mesiacov, ale ľahostajná mu nebola ani po rozchode. Pred samovraždou, ktorú speváčka spáchala 29. apríla jej chcel pomôcť. Josef Rychtář mu v tom mal zabrániť.

Penk by o pokusoch o samovraždu vedel rozprávať. Sám sa o ňu pokúsil. Veľmi dobre preto vedel, že Iveta potrebuje pomoc. "Keď som asi pred rokom videl záznam z koncertu, kde jej zlyhával hlas a všetci sa jej smiali, takmer mi puko srdce," cituje Blesk denník Plus 7 dní.

"Iveta bola chorá a nezaslúžila si to. Zohnal som si na ňu číslo a chcel som ju vytiahnuť do úplne inej spoločnosti, kde by sa trochu uvoľnila a cítila sa bezpečne," priznal Penk.

Snažil sa k nej dostať, ale nepodarilo sa mu to. Do cesty sa mu postavil Ivetin ochranca Rychtář. "Povedal mi, že Iveta spí a meno Penk nepozná. Poprosil som ho, aby sa mi ozval, ale nestalo sa. Odkaz sa k nej pravdepodobne ani nedostal," spomína Penk, ktorý je dodnes šokovaný spôsobom, akým si Iveta vzala život.

Rychtářa mnohí obviňujú z klamstiev, pozrite si reportáž:

Podľa speváka bola Iveta Bartošová veľmi inteligentná, ale aj keď pôsobila sebavedomo, nikdy si neverila. Na sebaistote jej nepridával ani fakt, že ju jej najväčšia láska Peter Sépeši podvádzal s každým, kto bol po ruke.

"Bol jej stále neverný, s dievčatami aj chlapcami. Povedala mi, že raz po koncerte v šatni našla ženu s dieťaťom v náručí. Vtedy sa dozvedela, že splodil syna s inou. Všetko mu odpustila, ale strašne tým trpela," spomína Penk.

Zdroj: topstar, Blesk.cz

TV Program

05:15 Krimi
05:45 Noviny TV JOJ
06:30 Prechádzky s dinosaurami
05:25 Súdna sieň
06:20 Súdna sieň
07:40 Krajina mustangov
05:15 Kto porazí šéfkuchára
05:40 Kto porazí šéfkuchára
06:00 Keď je pečenie umenie IV.
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:45 Ruby z dúhy I.
05:50 Tankový prapor
07:20 Kincsem
09:30 Vzpomínky na Manhattan