Depeche Mode je už na Slovensku! Takto prišli

24.05.2013 21:37 Topstar.sk Hudba

Depeche Mode je už na Slovensku! Takto prišli

Dave Gahan, Martin Lee Gore a Andy Fletcher. Trojica, ktorá viac ako tridsať rokov pôsobí na svetovej hudobnej scéne alternative rocku. Depeche Mode v piatok poobede prileteli do Bratislavy. Koncert pod holým nebom je v poradí ich tretí na Slovensku a depešáci sľubujú, že to riadne roztočia.

Prílet skupiny sprevádzali prísne bezpečnostné opatrenia. Na letisku na nich čakali tri autá so zadymenými sklami a ďalšie auto určené iba na batožinu. Traja muzikanti s úsmevmi na perách vystúpili z lietadla a tešili sa na voľný večer, ktorý dnes strávia v Bratislave.

"Tešíme sa, že sme tu, tešíme sa na Bratislavu," povedal klavírista Andy Fletcher. Dave Gahan a Martin Lee Gore zhovorčiví neboli a kým si Andy zapálil cigaretu po prílete, oni sa usadili v pripravených autách. Tie od odviezli do hotela na nábreží Dunaja, v ktorom vraj štáb, ktorý k nim patrí zabral štyria poschodia.

Prípravy na sobotný koncert sú v plnom prúde už od pondelka. V piatok ráno dorazili na štadión kamióny so svetelnou a zvukovou technikou a 50 robotníkov pomáhalo pri jej vykladaní a montáži.

Večer plný hudby začne o pol siedmej večer a začiatok koncertu Depeche Mode je naplánovaný na pol deviatu večer. Ak sa na koncert chystáte, mali by ste sa pripraviť aj na dopravné obmedzenia. "Prístup je iba z Trnavskej ulice," informuje zástupkyňa organizátora koncertu Zuzana Habodászová.

TopStar Magazín v televízii WAU. Každý pracovný deň o 20:00!

Zdroj: topstar.sk/TV JOJ Alexandra Hinková

TV Program

11:50 MILÁČIKOVO
12:25 Na ostrie noža
14:55 Všetko je stratené
12:00 NOVÉ BÝVANIE
13:15 Banda šampiónov
15:10 Zvláštne puto
11:45 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VII.
12:35 Veľké upratovanie: New York I.
13:45 Keď je pečenie umenie III.
12:10 Dážďovečky
12:25 Krtko
12:35 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
11:45 Útěk ze Sibiře
14:10 Divergence
16:40 Králové hor