Zatiahnuté, zmiešané prehánky
Bratislava
Edmund
1.12.2023
ČSMT: Jozef Patrovič je späť! A za trest postúpil do druhého kola
Zdielať na

ČSMT: Jozef Patrovič je späť! A za trest postúpil do druhého kola

V prvom ročníku šou Česko Slovensko má Talent "vytočil" do vývrtky najmä porotkyňu Lucie Bílu. Sťažoval sa, že nemôže nájsť dobrý tón, že mu zle pustili hudbu, že všade je zlý vzduch.

Porotcovia mu behom pár sekúnd stlačili všetky tri X a poslali ho preč. Jeho odchod z pódia však trval veľmi dlho a porotcom skákal do reči a sťažoval sa. Minulý rok sa porote predstavil s pesničkou Con te Partiro od Andrea Bocelliho.

Petrovič je späť a tentokrát chcel porotu ohúriť známou piesňou "Tři oříšky pro popelku" v podaní Karla Gotta. Opäť dostal tri X-ká, ale porota mu dala ešte jednu šancu. Tentokrát sa totiž vyhováral na to, že publikum bolo príliš hlasné a on nepočul hudbu. Porotca Martin Dejdar utíšil publikum a spevák mohol spievať znova. Nepomohlo ani to. Porota ho však poslala do druhého kola. Za trest.

Zaujímavo to vyzeralo aj v zákulisí. Kládol si podmienky, ktoré spísal moderátor Jakub Prachař. Pod poriadnym tlakom jeho kolegu Martia Pyca Rauscha. Zmeškali ste toto nezabudnuteľné vystúpenie? Pozrite si ho!

Exkluzívne informácie o šou Česko Slovensko má Talent nájdete TU!

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie