Filmová hviezda za mrežami. Lindsay Lohan nastupuje do basy

20.07.2010 09:05 Topstar.sk
Filmová hviezda za mrežami. Lindsay Lohan nastupuje do basy Zdroj: SITA/Nick Ut
Nervy pracovali na plné obrátky. Hviezda celý víkend nespala a jediné, čo jej telo prijalo, bol nikotín a obhryzené nechty.

„Jediná rezervácia, s ktorou mám skúsenosti, je v kine na nový film od Disneyho. Nikdy by mi nenapadlo, že si raz budem vybavovať miestenku vo väzení,“ napísala na sociálnej sieti Twitter.

Bývalá priateľka hviezdy Samantha Ronson Lohanovú počas tejto ťažkej skúšky podporuje. „Je dobré, že si nestratila zmysel pre humor,“ odkázala niekdajšej partnerke.

Lindsay Lohan nebude zastupovať pred súdom ani slávny Shapiro.
Dôvod, prečo bývalý právnik O.J. Simpsona od prípadu odstúpil, nie je známy. Len pred pár dňami vyhlásil, že súhlasil so zastupovaním Lohan len v tom prípade, že modelka a herečka si odpyká trest vo väzení a bude súhlasiť s pravidlami podmienky.

Za predpokladu dobrého správania však odsedí iba dva týždne až mesiac, pretože vedenie väznice sa pre jej preplnenie snaží čím skôr prepúšťať osoby odsúdené za nenásilné trestné činy.

Podľa nemenovaného zdroja bola Lohan niekoľko hodín pred nastúpením do väznice veľmi rozrušená. "Je nervózna, má tráviace ťažkosti, všetci sa obávajú o jej zdravotný stav," povedal pre magazín People. "Bol to pre ňu drsný víkend. Nemohla spať a takmer nič nejedla. Stále len plakala, fajčila jednu cigaretu za druhou, obhrýzala si nechty," dodal.

Zdroj: noviny.sk/SITA

TV Program

10:25 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY
12:05 Americký prezident
14:40 Pravá blondínka
10:25 NOVÉ BÝVANIE
11:40 NOVÉ BÝVANIE
13:05 Opica z reklamy
10:10 Áno, šéfe! USA V.
11:35 Učitelia v utajení
13:00 Keď je pečenie umenie III.
10:35 Okido II.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti III.
11:10 Medzi nami zvieratkami
09:55 Pomáda: Živě
12:15 Životy svatých 1/2
14:05 Příšerky pod hladinou